فهرست
8 تغییر سرخابی‌ها نسبت به آخرین دربی
8 تغییر سرخابی‌ها نسبت به آخرین دربی

8 تغییر سرخابی‌ها نسبت به آخرین دربی

آی اسپورت - پرسپولیس و استقلال در حالی روز دوشنبه نود و چهارمین شهرآورد پایتخت را تجربه می کنند که وضعیت متفاوتی را پشت سر می گذارند. آخرین بازی دو تیم در تاریخ 5 شهریور در مرحله نیمه نهایی جام حذفی انجام شد که در نهایت بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید و آبی پوشان در ضربات پنالتی موفق به پیروزی شدند.

در آن بازی دو گل استقلال را محمد دانشگر و مهدی قائدی به ثمر رساندند که هر دو در تیم فعلی استقلال نیز حاضرند. این درحالی است که در تیم پرسپولیس وضعیت کاملا متفاوت بوده و هر دو گلزن سرخ از این تیم جدا شده اند. بشار رسن و علی علیپور دو گلزن پرسپولیس در دربی شماره 93 بودند که هردو اردوی قرمزها را ترک کرده‌ و دیگر در پرسپولیس نیستند. یکی راهی ماریتیمو شده و دیگری در القطر توپ می‌زند.

به نظر می رسد وضعیت پرسپولیس و استقلال نسبت به دربی قبلی بسیار متفاوت است. به گونه ای که از بازیکنانی که در دربی 93 به میدان رفتند، در استقلال علی کریمی و میلاد زکی پور جدا شدند در حالی که در پرسپولیس محمد نادری، اوساگونا، بشار رسن، علی علیپور، شجاع خلیل‌زاده و مهدی ترابی 6 بازیکنی بودند که آن دربی حضور داشتند ولی دیگر در این تیم بازی نمی کنند.

۲    
آی اسپورت
2021-01-08 19:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر