فهرست
برانکو: تا کسی مصدوم نشود رضاییان را بازی نمی‌دهم
برانکو: تا کسی مصدوم نشود رضاییان را بازی نمی‌دهم

برانکو: تا کسی مصدوم نشود رضاییان را بازی نمی‌دهم

آی‌اسپورت- برانکو پس از برتری 3 بر صفر تیمش مقابل نفت تهران در نشست خبری حاضر شد.

 

**خیلی خیلی به خاطر این برد خوشحالم. یک رضایت‌مندی بزرگ به هواداران پرشورمان هدیه کردیم و واقعاً از صمیم قلب تبریک بزرگی به بازیکنانم می‌گویم. همه می‌دانستیم که روز سختی خواهیم داشت، چرا که قبل از بازی تراکتورسازی گفته بودم که هر توقف در لیگ برای ما خوشایند نیست.

 

**نصف تیم یک ماه نبودند و تنها روز گذشته به طور کامل تمرین کردیم. به همین خاطر برد امروز ارزش زیادی داشته و بازیکنان استحقاق پاداش را دارند. مستحق این برد بودیم و در دو بازی آینده هم تمرکز حداکثری از تیم را دارم. در ایام سوگواری بازیکنان ما نشان دادند که همه توانایی‌های‌شان را قربانی تیم می‌کنند. زمانی که با دو گل جلو بودیم، ممکن بود برای ما مشکلاتی بوحود بیاید.

 

**سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه هواداران خواستار حضور رامین رضاییان بودند اما چرا با او لجبازی می‌کنید، گفت: دقیقا هواداران مهم‌ترین مسئله برای ما هستند، اما آنها آرام‌طبع، علیپور و نوراللهی را هم خواسته‌اند. به من کمک کنید؛ رضاییان را جای چه کسی بگذارم؟ لطفا نام ببرید. شما باشید حسین ماهینی را جای رضاییان به میدان می‌فرستید؟ شما می‌پرسید چرا پنج دقیقه به رضاییان بازی نمی‌دهید، در صورتی که این حرف دخالت است. دفاع ما خوب کار کرده و نباید تغییراتی صورت بگیرد. خصومتی با رضاییان ندارم، اما دفاع ما خوب بازی می‌کند.  یعنی باید رضاییان را به عنوان مهاجم به زمین بفرستیم تا بازی کند؟ چرا فکر می‌کنید علیه رضاییان موضع گرفته‌‌ام؟ باید مصدومیت یا بحثی بوجود بیاید تا رضاییان بازی کند.

 

کدخبر:9412

۳ ۶  
آی اسپورت
2016-10-15 20:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
فرهاد
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۷
قضاوت عمومى هواداران و حتى خارج از فضاى هوادرى پرسپوليس در سطح افكار عمومى در مورد جناب اقاى برانكو ايوانكويچ طورى بوده كه هميشه غير از قابليت هاى فنّى همواره وجوه مثبت و قابل تمجيد شخصيتى ايشان به ذهن تداعى ميشده بدين معنا كه تا اسم اقاى برانكو مطرح ميشه همزمان واژه \" جنتلمن \" به ذهن خطور ميكنه امّا متاسفانه رفتار جناب برانكو در مورد رامين رضاييان با وجود عذرخواهى هاى مكرر ، پذيرش اشتباه و طلب عفو همچنين تقاضاى اعطاى فرصت جهت جبران مافات توسط نامبرده واقعاً قابل قبول نيست... فارغ از نياز پرسپوليس به بازيكن يادشده كه بدليل ضرورت حضور ابرومند همزمان در ليگ كشور و جام قهرمانان اسيا طبعاً چشم پوشى از بهترين وينگر ( بال ) راست و پيستون راست حال حاضر فوتبال ايران منطقى نبوده و قابل دفاع نيست ضمن اينكه تمامى كارشناسان فوتبال ايران نقش تأثيرگذار رضاييان در طراحى امواج تهاجمى از جناح راست تيم ملى و فصل قبل در پرسپوليس را غير قابل كتمان ميدانند با اين أوصاف نگهدارى رضاييان در پرسپوليس و استفاده از بازيكن مذكور در تركيب تيم كه در قالب تدابير مختلف و متنوع تاكتيكى و سيستمى و چيدمان بازيكنان امكان پذير است در راستاى مصالح و منافع كلان پرسپوليس و همسو با خواسته غالب هواداران است ضمن اينكه تداوم بازى ندادن به رضاييان در مسابقات ليگ با توجّه به نقش محورى نامبرده در تاكتيك هاى سرمربى تيم ملى عملاً با توجه به افت قطعى بازيكن يادشده در اثر عدم حضور در شرايط مسابقه به معناى ضربه زدن به تيم ملى در ادامه مسابقات جام جهانى خواهد بود همه اينها در شرايطي است كه واقعاً اثر حضور رضاييان در شادابى فاز تهاجمى فصل گذشته پرسپوليس بر همگان روشن است با توجه به مراتب اينجانب بعنوان يك هوادار ساده پرسپوليس و صدالبته خواهان سرفرازى تيم ملى كشورم ( كه هرگز اقاى رضاييان را غير از قالب تصاوير رسانه اى نديده ام و هيچ دوستى و قرابتى نيز با ايشان ندارم ) بدينوسيله قويّاً و صميمانه از جناب اقاى برانكو درخواست ميكنم با عنايت به جميع جهات و با نگاهى بلند نظرانه نسبت به حضور رضاييان در تركيب پرسپوليس از منظر همدلانه و با لحاظ مصالح كلان و اساسى پرسپوليس و تيم ملّى تجديد نظر نمايند.. بى شك مديريت ارشد باشگاه و نيز پيشكسوتان محترم پرسپوليس چونان عزيزان جناب اقايان على پروين، على كريمى و ... در اين ارتباط نبايد تحت هيچ شرايطي نسبت به نقش كانونى و كليدى خويش همسو با مصالح تيم و خواسته غالب انبوه ميليونى هواداران جسارتاً غفلت و كوتاهى نموده و قطعاً مى بايد با مساعدت و وساطت خويش واكنش و پاسخ مناسب و مورد انتظار هواداران را إيفاء نمايند.
کوهیار
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۵۸
برد امروز بهمون نچسبید چون برانکو داره با هوادارا و رامین لج میکنه . برانکو میخواد ثابت کنه از کیرش بهتره که چوبشو رضاییان بیچاره میخوره . ماهینی بازیکن خوبیه ولی قابل مقایسه با رامین نیست به زور از هجده قدم خودمون بیرون میاد تو حمله صفره
کیروش خیلی بازیکن شناسه ولی برانکو بازیکن شناسیش درست مثل تعویضاش افتضاحه نمونش اسرار و سماجت به وجود سوشا و اوردن ربیع خواه و گولیچ و اون دوتا اوکراینی نخواستن سید جلال و انصاری فرد محمد نوری مسلمان. مهرداد محمدی
امیر علی
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۰۸
سلام دوست عزیز.چرا برد بهت نچسبید؟چون رضاییان نبود؟همه میدونن به ترکیب تیم برنده دست نمیزنن. وقتی تیم نتیجه میگیره و مشکلی نیست چرا باید رضاییان بازی کنه؟ماهینی تجربه خوبی داره و مهم تر از اون حاشیه نداره.عالیشاه و طارمی دیروز موقع تعویض اخم و غرولندشون رو دیدی؟یعد گل سوم طارمی رو دیدی؟رضاییان رو دیدی؟امثال طارمی و رضاییان میان و میرن همون جور که کریمی و دایی و عابدزاده اومدن و رفتن.مهم تیم پرسپولیسه.شما مطالب رو با هم قاطی نکن. بازی ندادن به رضاییان و گرفتن بازیکن و تعویض باهم فرق دارن.
ارش
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۱۷
برانكو شجاعت كیروش نداره و از ترس هدایتی نمیگه رضاییان نمیخوام. میخواد كاری كنه رضاییان خودش بره
۱
ارش
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۱۷
برانكو شجاعت كیروش نداره و از ترس هدایتی نمیگه رضاییان نمیخوام. میخواد كاری كنه رضاییان خودش بره
۱
برزو
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۰
برانكو از اول هم رضاييان رو نميخواست اما اگه ميگفت نميخوام تمام كاسه كوزه ها سر برانكو ميشكست و رامين ميرفت تو لاك مظلوميت كه اره من ميخواستم برگردم و نذاشتند! برانكو منتظره رامين اعتواض كنه (مصاحبه اي چيزي) تا از تيم پرتش كنه بيرون و به هواداران بگه ديديد گفتم رامين منافع فردي رو به تيمي ترجيح ميده؟ من حيث المجموع از اول هم معلوم بود بازنده ي اين بازي رامينه اومد زرنگ بازي دربياره و پشت هواداران قايم بشه تا اشتباهشو فراموش كنند اما برانكو خوب آچمزش كرد. الانم با اين نيمكت نشيني ها يا تيم ملي رو از دست ميده يا اينكه از پرسپوليس ميره و اون يه ذره محبوبيتش رو هم از دست ميده.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر