فهرست

گزارش روز:اصرار سیمئونه به خرید تورس و کایخون

آی اسپورت - دیه گو سیمئونه همچنان به جذب فرناندو تورس و خوزه ماریا کایخون اصرار دارد.در آخرین جلسه بین کادرفنی و کادر مدیریتی اتلتیکو، چولو سیمئونه اظهار داشت که به هر دو بازیکن نیاز دارد.

با این وجود سران اتلتیکو جواب روشنی به سیمئونه در این رابطه ندادند. مورینیو بارها اعلام داشته که تورس فروشی نیست و تنها در صورت نیاز مالی باشگاه چلسی در فهرست فروش قرارخواهد گرفت.مساله ای که چلسی بعید است با آن روبرو باشد.

سیمئونه اعتقاد دارد که بهترین زوج برای ماندزوکیچ، فرناندو تورس است اما شاید این آرزوی سیمئونه با مخالفت های جدی مورینیو رنگ واقعیت به خود نگیرد.

دومین بازیکن مورد علاقه سیمئونه، کایخون بازیکن سابق رئال و فعلی ناپولی است. ماه گذشته سران اتلتی پیشنهادی به ارزش 20 میلیون به ناپولی ارائه دادند اما ایجنت کایخون اعلام کرد که نه کایخون و نه باشگاه ناپولی به کمتر از 30 میلیون راضی نیستند.

مبلغی که برای اتلتیکو بسیار بالا بود. آنها برای خرید گریزمن و ماندزوکیچ 50 میلیون یورو هزینه کرده بودند.

با این وجود درگیری بنیتز و کایخون در یکی از تمرینات ناپولی که منجر به اخراج این بازیکن از محل تمرین شد؛ امیدواری ها برای اتلتیکو را بار دیگر زنده کرد و آنها امید دارند که با پیشنهاد جدیدشان از جانب باشگاه ناپولی موافقت شود.

     
آی اسپورت
2014-08-09 15:46:38
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر