فهرست
لک: عکاسان سوت می‌زدند من هم جوابشان را دادم/ از خودشان بپرسید فحاشی کردم یا نه!
لک: عکاسان سوت می‌زدند من هم جوابشان را دادم/ از خودشان بپرسید فحاشی کردم یا نه!

لک: عکاسان سوت می‌زدند من هم جوابشان را دادم/ از خودشان بپرسید فحاشی کردم یا نه!

آی اسپورت- حامد لک پس از اشتباه فاحشش در دیدار برابر فولاد، روز آرامی را در اصفهان پشت سر گذاشت و دروازه اش را برابر ذوب آهن بسته نگه داشت.

بازی چطور بود؟

ما آمده بودیم که برابر ذوب آهن تمام تلاش‌مان را انجام دهیم و دست پر از اصفهان بیرون بیاییم. به هر حال ذوب آهن امتیاز میزبانی داشت و خوب کار کردند. ما هم در طول بازی و در دقایقی خیلی خوب بودیم و می‌توانستیم به گل برسیم ولی به هر حال سهم دو تیم فقط یک امتیاز بود.


ادامه ی فصل را چطور می بینی؟!

 با توجه به تیم جوانی که ما داریم و تفکرات خوب آقای خطیبی قطعاً در ادامه راه نتایج بهتری بگیریم. اکنون تازه از دوران بدنسازی خارج شده‌ایم و انشالله هفته به هفته بهتر می‌شویم.


یه بحث هم با عکاسان کنار زمین داشتی...

 آنها به نحوی چند بار سوت زدند که از حد خود خارج شده بود و به نظرم قصد داشتند تمرکز من را از بین ببرند اما من به صورت جدی با آنها برخورد کردم تا سوت نزنند اما این مسئله ادامه دار شد تا اینکه به آقای خطیبی گفتم و داور چهارم را مطلع کردم.  من چیزی که باید می‌گفتم را گفتم. با توجه به اینکه یک سری از عکاسان لطف دارند و با هم دوست هستیم سوت زدند که مثلاً برگردم و عکس بیاندازم و من هم به سوت آنها احترام می‌گذارم چون در همه ورزشگاه‌ها همینطور است. در این بازی اما دو سه بار سوت زدند که من برگشتم و با خنده پاسخشان را دادم اما وقتی سوت‌ها بیشتر شد من هم اعتراض کردم و خودم جوابشان را دادم.


فحاشی که علیه شان نکردی؟!


 این را دیگر باید از خودشان بپرسید و اگر چنین چیزی بوده باشد خودشان می‌گویند.

     
آی اسپورت
2014-08-09 16:03:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر