فهرست
سه تغییر در خط دروازه در هفته‌ی دوم / مکانی و طالب‌لو نیمکت‌نشین خارجی‌ها
سه تغییر در خط دروازه در هفته‌ی دوم / مکانی و طالب‌لو نیمکت‌نشین خارجی‌ها

سه تغییر در خط دروازه در هفته‌ی دوم / مکانی و طالب‌لو نیمکت‌نشین خارجی‌ها

آی‌اسپورت-هفته‌ی دوم لیگ برتر درحالی به پایان رسید که سه تیم از شانزده تیم حاضر در لیگ برتر در حفاظت از سنگر تیم خود دست به تغییر سنگربان زدند که شاخص‌ترین آن‌ها نیمکت‌نشینی سوشا مکانی و بازگشت نیلسون به ترکیب اصلی پرسپولیس است که البته برخلاف دو تغییر دیگر منجر به نتیجه‌گیری نشد و نیلسون با وجود چند سیو فوق‌العاده‌ای که برابر مهاجمان فولاد خوزستان از جمله سروش رفیعی داشت، نتوانست مانع از شکست سرخ‌پوشان پایتخت شود.

به گزارش آی‌اسپورت، راه‌آهن تهران دیگر تیمی بود که دروازه‌بان خود را در همان هفته‌ی دوم برابر نفت تهران تغییر داد و وحید طالب‌لو پس از اشتباه مرگ‌بار برابر استقلال تهران از سوی حمید استیلی نیمکت‌نشین شد و ایگور ننزیچ سنگربان اهل اسلوونی به ترکیب اصلی رسید و با وجود دریافت یک گل زمینه‌ساز نخستین پیروزی لوکوموتیورانان برابر ارواح زرد شد.

ذوب‌آهن اصفهان دیگر تیمی بود که اقدام به تغییر در خط دروازه‌بانی زد. محمدرشید مظاهری، سنگربان 25 ساله‌ی گچسارانی ذوب‌آهن که از فولاد خوزستان به جمع سبزپوشان اصفهانی کوچ کرده است، در نخستین دیدار با اعتماد یحیی گل‌محمدی به ترکیب اصلی ذوبی‌ها برابر صبای قم رسید، اما دریافت دو گل سبب شد تا گل‌محمدی محمدباقر صادقی، سنگربان اسبق سپاهان اصفهان و سایپای کرج را به او ترجیح دهد تا حداقل برابر تراکتورسازی تبریز، دروازه‌ی ذوب‌آهن بسته بماند.

     
آی اسپورت
2014-08-09 17:26:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر