فهرست
بوسکتس:امیدوارم محرومیت سوارس کاهش یابد/فکر نمی کردم روزی کاپیتان بارسا شوم
بوسکتس:امیدوارم محرومیت سوارس کاهش یابد/فکر نمی کردم روزی کاپیتان بارسا شوم

بوسکتس:امیدوارم محرومیت سوارس کاهش یابد/فکر نمی کردم روزی کاپیتان بارسا شوم

آی اسپورت - کاروان بارسلونا برای انجام یک بازی دوستانه با HJK روز گذشته وارد هلسینکی شد. بوسکتس و مونتویا به نمایندگی از بازیکنان بارسا در نشت خبری قبل از این بازی شرکت کردند.

بوسکتس گفت : \" برای من یک افتخار است که به عنوان یکی از 4 کاپیتان بارسا انتخاب شده ام.از بچگی در این باشگاه بوده ام و از اطمینان مربی و هم تیمی هایم متشکرم.از والدس و پویول چیزهای زیادی یاد گرفتم .بخصوص ارزش بازوبند کاپیتانی را که سالها بر بازوی این دو نفر بود.حقیقت این است که هرگز تصور نمی کردم که روزی کاپیتان بارسا شوم.با اینکه کاپیتان اول نیستم اما ممبعد احساس مسئولیت بیشتری می کنم\"

وی در مورد لوئیس سوارس نیز گفت : \"همه ما آرزو می کنیم که محرومیت او کاهش یابد. دوست داریم او را سرحال و آماده در کنار خودمان داشته باشیم.لوئیس کیفیت بسیار بالایی دارد . دوست داریم کنار ما تمرین کند و بتواند برای بارسا به میدان برود \"

بوسی ادامه داد : \" پوشیدن پیراهن شماره 5 بارسا که سال ها در اختیار پویول بود برای من یک افتخار است. بارها این مطلب را گفته ام.امیدوارم بتوانم جانشین خوبی برای پویول باشم و بتوانم مثل همیشه به تیمم کمک کنم. \"

هافبک ارزشمند بارسا در انتها افزود : \" مسی،نیمار،ماسچرانو و آلوس به تازگی به تمرینات اضافه شده اند. اما از لحاظ بدنی مشکلی ندارند. خیلی مهم است که از لحاظ فیزیکی آماده باشید و من این مساله را در این 4 بازیکن مشاهده کردم \"

     
آی اسپورت
2014-08-09 17:54:15
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر