فهرست
آلگری در کلاس انگلیسی؛ بازگشت از تابستان
آلگری در کلاس انگلیسی؛ بازگشت از تابستان

آلگری در کلاس انگلیسی؛ بازگشت از تابستان

آی اسپورت - درحالیکه در هفته‌های اخیر شایعات زیادی درباره منصوب شدن قریب‌الوقوع مکس آلگری، مربی سابق یوونتوس به عنوان سرمربی یکی از دو تیم بایرن مونیخ یا آرسنال مطرح شده و گفته می‌شود او از ژانویه هدایت یکی از این دو تیم را به عهده خواهد گرفت، آلگری می‌گوید زمان بازگشتش به میادین فوتبال از فصل آینده خواهد بود.

آلگری بعد از آنکه در فصل گذشته آرسنال را برای هشتمین بار پیاپی قهرمان سری آ کرد از این تیم جدا شد و تا کنون در جای دیگری مشغول به کار نشده است. امری 52ساله که این روزها در حال یاد گرفتن زبان انگلیسی است بعد از اخراج نیکو کوواچ از بایرن مونیخ و اونای امری از آرسنال به عنوان یکی از مهم‌ترین گزینه‌های جایگزینی آنها معرفی شده است.

اما آلگری در گفتگو با ESPN در این باره گفت:« بازگشت من از تابستان آینده خواهد بود. فکر کنم می‌شود گفت که یک سال از فوتبال مرخصی گرفته‌ام. من و مدیر برنامه‌هایم پارسال به این نتیجه رسیدیم. به محض اینکه رابطه‌ام با یوونتوس به پایان رسید تصمیم گرفتم که یک سال از میادین دور باشم. از پنج سال حضور در یوونتوس و یک سال دوری از فوتبال، دلم نمی‌خواهد وقتی به فوتبال برمی‌گردم ناکام بشوم.»

آلگری درباره شرکت در کلاسهای زبان انگلیسی گفت: «من اینجا در میلان مشغول یاد گرفتن انگلیسی هستم و حالا می‌توانم خیلی خوب صحبت کنم. هر چند بخش لیسنینگ به نظرم مشکل‌تر است. وقتی با کسی صحبت می‌کنم اگر او آرام‌تر صحبت کند متوجه حرفهایش می‌شوم. من فیلمها را به زبان انگلیسی می‌بینم و مطالبی که به انگلیسی می‌خوانم را کاملا متوجه می‌شوم.»

     
آی اسپورت
2019-12-06 12:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر