فهرست
گزارش روز: مشکل جذاب مدیران بایرن؛ افزایش شدید تعداد هواداران
گزارش روز: مشکل جذاب مدیران بایرن؛ افزایش شدید تعداد هواداران

گزارش روز: مشکل جذاب مدیران بایرن؛ افزایش شدید تعداد هواداران

آی اسپورت- روز به روز بر تعداد هواداران بایرن افزوده میشود. این تیم که رکورددار عنوان قهرمانی در بوندس لیگاست، در روند بازسازی ورزشگاه اختصاصی خود در نظردارد ظرفیت سکوها را تا 75000 در بازیهای ملی و 69344 در بازیهای اروپایی افزایش دهد.

در صورت استقبال از بازی نیمه نهایی و نهایی قهمرانی اروپا در سال 2020، آلیانس آرنا میتواند پذیرای 70000 علاقه‌مند به فوتبال باشد. این حداقل ظرفیتی است که یوفا برای ورزشگا‌های میزبان این رقابت‌ها درنظر گرفته است.

این افزایش ظرفیت سکوها، بازهم پاسخگوی خیل عظیم علاقه‌مندان به تماشای بازیهای بایرن نخواهد بود. از هم اکنون کلیه بلیت های 17بازی خانگی بایرن فروش رفته است. برای بازی های خارج از خانه نیز هواداران بایرن کلیه صندلی های در نظر گرفته شده برای تیم میهمان را پر خواهند کرد. تنها برای بلیت بازی خارج از خانه مقابل پادربورن که ورزشگاه خانگی‌اش 15000نفر ظرفیت دارد، 42000 تقاضا و برای بازی خانگی مقابل این تیم 120000 و برای بازی حساس مقابل دورتموند 300000 تقاضا وجود دارد.
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/57e38794871.jpg\"باشگاه امکانی را فراهم آورده است که بلیت‌هایی که خریداران آنها تمایلی به استفاده از آنها را ندارند را خریداری کرده و مجددا در اختیار متقاضیان قرار میدهد. البته هواداران باید در خرید این بلیت ها عجله کنند چراکه فاصله بین عرضه و فروش هر بلیت، بطور متوسط 1دقیقه و 10ثانیه تخمین زده شده است.

در ضمن برای این فصل با یک تغییر دیگر نیز در ورزشگاه آلیانس آرنا روبرو هستیم: استفاده از چمن ترکیبی. چمن طبیعی که در ترکیب با چمن مصنوعی مقاوم تر شده است، محکم تر و ضخیمتر است، و دویدن روی آن سریع تر. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-09 20:28:56
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۱
این نشون میده که درآمد آلمانی ها و سطح رفاهشون هم بالاست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر