فهرست
پیگرینی: هدفی برای کسب جام ندارم
پیگرینی: هدفی برای کسب جام ندارم

پیگرینی: هدفی برای کسب جام ندارم

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، این ادعا را که این باشگاه قصد دارد در 5 فصل آینده به 5 جام برسد، رد کرد.

فران سوریانو، مدیر اجرایی باشگاه منچسترسیتی، سال گذشته اعلام کرد که این باشگاه قصد دارد تا سال 2018، به طور متوسط در هر فصل یک جام به دست بیاورد. پیگرینی که سال گذشته جانشین روبرتو مانچینی در سیتی شد، در اولین فصل حضورش در این باشگاه، قهرمانی در لیگ برتر و جام اتحادیه را تجربه کرد اما با توجه به تقویت تیم های آرسنال، لیورپول، منچستریونایتد و چلسی در این تابستان، آنها در فصل پیش رو کار دشواری برای کسب قهرمانی دارند.

سیتی فردا شب برای کسب اولین جام فصل، در دیدار کامیونیتی شیلد مقابل آرسنال قرار خواهد گرفت اما پیگرینی تاکید کرد که چندان به کسب جام فکر نمی کند.

او در گفتگو با خبرنگاران، در واکنش به سوالی در مورد صحبت های سوریانو، گفت:\" من هدفی برای کسب 5 جام ندارم. هر بار که در یک رقابت ها به میدان می رویم، می خواهیم پیروز شویم. اما اینکه بخواهیم در 5 سال، 5 جام ببریم، چنین چیزی برای من مهم نیست. ما در چهار جام حضور داریم و مانند همیشه، تلاش می کنیم که در آنها پیروز شویم؛ دقیقا مانند سال گذشته.

ما تلاش می کنیم تا در لیگ برتر، جام حذفی، جام اتحادیه و چمپیونزلیگ قهرمان شویم و باید در وسط فصل ببینیم که چه رخ خواهد داد.\"

     
آی اسپورت
2014-08-10 00:18:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر