فهرست
تساوی یاران منتظری برابر ورنا
تساوی یاران منتظری برابر ورنا

تساوی یاران منتظری برابر ورنا

آی اسپورت- تیم فوتبال ام صلال قطر که پژمان منتظری را در اختیار دارد در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی آلمان برابر تیم فوتبال ورنا از تیم های لیگ دسته سوم آلمان به نتیجه مساوی 2-2 دست یافت. هر دو گل ام صلال را در این دیدار \"فهد المری\" به ثمر رساند.

این دیدار دومین دیدار شاهین ها در اردوی درسدن آلمان پیش از رویارویی با تیم وی اف سی هالیشه در روز پنجشنبه آینده به شمار می رود.

از سوی دیگر در شامگاه فردا دو بازیکن جدید ام صلال، \"احمد عبدالمقصود\" و \"اسماعیل محمود\" که در اردوی سوئیس همراه این تیم بودند به اردوی درسدن شاهین ها خواهد پیوست. پیوستن این دو بازیکن برای جبران جدایی بازیکن مراکشی این تیم \"عثمان العساس\" که پس از ایجاد اختلاف با مدیریت باشگاه و نرفتن وی به اردوی آماده سازی از اول جولای گذشته از این تیم کنار گذاشته شده بود صورت میگیرد. در دیدار روز پنجشنبه آینده، مربی ترک تبار این تیم \"بولنت\" ، \"احمد عبدالمقصود\" را در خط میانی ام صلال جایگزین خواهد کرد.

بازی روز پنجشنبه آینده مقابل وی اف سی هالیشه سومین و آخرین بازی دوستانه این تیم در اردوی آلمان خواهد بود. در ابتدا چهار بازی پیش بینی شده بود که سه دیدار قطعی شد. بازیکنان در ادامه اردو به تمرینات شنگین خود ادامه خواهند داد و فشار تمرینات به تدریج کاهش می یابد تا انرژی کافی برای انجام مسابقات در طول فصل را داشته باشند.

مربی ام صلال \"بولنت\"، طی جلسات متعددی در اردوی آلمان تمامی بازیکنان تیم را به جدی گرفتن تمرینات و ایجاد روحیه مبارزه جویی و فراموشی نتایج نامطلوب این تیم در فصل گذشته دعوت کرد.

در اردوی ام صلال با وجود تاکید فراوان مربی بر نظم و انظباط همه جانبه، جوی خانوادگی حکمفرماست تا جایی که بازیکنان همه روزه پس از تمرین تا پیش از خواب اوقات خود را در کنار یکدیگر میگذرانند.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-10 01:27:45
نظر دهید

۱ نظر
شاهین
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۸
چرا مسابقات همه باشگاه های کشورهای خلیج فارس دیرتر از ما شروع میشه؟ چرا بازیکنان ما باید تو گرما بازی کنند؟ کئ.م لیگی تو دنیا به زودی لیگ ما شروع میشه؟ اونهم تو این هوا و با این زمینا. چرا سازمان لیگ و فدراسیون فکر میکنند عقل کلند؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر