فهرست
خروجی‌های تراکتور نرفته برگشتند!
خروجی‌های تراکتور نرفته برگشتند!

خروجی‌های تراکتور نرفته برگشتند!

آی اسپورت- علاوه بر محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی و محمد نوری نیز از صبح پنجشنبه به تمرینات تراکتورسازی برمی گردند. با وجود اعلام قبلی یحیی گل محمدی سرمربی تراکتورسازی برای قرار گرفتن شهرام گودرزی و محمد نوری در لیست مازاد این تیم، اما این دو بازیکن در تصمیم جدید به تمرینات برمی گردند.
ظاهرا طی صحبت هایی که مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با یحیی گل محمدی داشته، قرار بر این شده که علاوه بر محمد ابراهیمی، محمد نوری وشهرام گودرزی نیز به تمرینات برگردند و به کارشان در تیم سرخپوش تبریزی ادامه دهند. محمد جواد پاینده، مدیررسانه ای تراکتورسازی با اعلام این خبر گفت: «پس از صحبت هایی که مدیرعامل باشگاه با محمد ابراهیمی انجام داد و منجر به ماندگاری او در تراکتورسازی شد، محمد نورى و شهرام گودرزى نیز با نظر سرمربى تیم از فردا در تمرینات حضور پیدا مى کنند و امیدواریم با حضور همه بازیکنان قدیمى و جدید ، تیم قدرتمندى را براى حضور در ٣ جام داخلى و آسیایى آماده کنیم.» بر این اساس سینا عشوری تنها بازیکنی است که در لیست مازاد تراکتورسازی قرار می گیرد و جدایی اش از جمع سرخپوشان قطعی است.

 ورزش سه

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-12-14 00:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۵۴
نوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ خاک بر ..... نوری جوونیش چی بود که الانش چی باشه بابا بنداز بیرون این مفت خورای میلیاردی بگیره بی تعصب و پیر و پاتال رو که غیر از فوتبال تو همه چی مثله مفت بری و عیاشی و مظلوم نمایی (مثله اون عشوری ) حرفه ای هستند .. گوش هم نده به هر کی که زر زر میکنه ..همین اینا اخره فصل یقتو میگیرن که چرا نتیجه نگرفتی همین اجرلوی هفت خط یکیش هست ... هوادار هم اعتراضش فقط به ابراهیمی بود نه بیشتر و نه کمتر که اون هم با اون پستهایی که گذاشت و بازی های ضعیفش اگه مسایلی داره که هوادار نمی دونه و تو میدونی تعلل نکن تو بیرون انداختنش اقا یحیی ... کاش این دو تا خط رو یحیی میخوند و عمل میکرد قطعا او رو در راه موفقیت قرار میداد
a
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۴
من نمیدونم چرا این نوری رو با تیپا نمیندازن بیرون!!! حیف عشوری!!! ابراهیمی و عشوری باید میموندن اون دوتا برن!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر