فهرست
واکنش‌ها به پست کی‌روش درباره دژاگه؛ مسعود چی؟
واکنش‌ها به پست کی‌روش درباره دژاگه؛ مسعود چی؟

واکنش‌ها به پست کی‌روش درباره دژاگه؛ مسعود چی؟

آی اسپورت – کارلوس کی روش دیروز اولین نفری بود که خبر مصدومیت اشکان دژاگه را در صفحه فیس بوکش منتشر کرد. اگر چه در بخش کامنتهای مربوط به آخرین پست سرمربی تیم ملی، عده ای از کاربران برای اشکان و بازگشت او دعا کرده اند اما بیشتر از آنکه اشکان سوژه کامنتها باشد، خود کی روش سوژه شده. چند کاربر از سرمربی تیم ملی انتقاد کرده اند که چرا اینقدر که به اشکان توجه می کند به مسعود شجاعی توجه نکرده و ناسلامتی او هم کاپیتان تیم ملی بوده است. عده ای دیگر شجاع بودن کریمی را به رخ کی‌روش کشیده اند و طبیعتا چند نفر هم از سرمربی تیم ملی در ماجراهای اخیر دفاع کرده اند. این وسط یک کاربر عربستانی هم با خوشحالی از اختلاف به وجود آمده بین کی روش و طرفداران تیم ملی، به مرد خوش تیپ پرتغالی توصیه کرده که تیم ملی ایران را رها کند و به فوتبال عربستان برود چرا که ایرانی ها قدر او را نمی دانند. ادعایی که با واکنش شدید کاربران ایرانی مواجه شده و آنها گفته اند کی روش اگر هم از ایران برود قطعا به عربستان نخواهد رفت چون فوتبال این کشور پتانسیل موفق شدن را ندارد

 

 

 

 

 

۱۰ ۵  
آی اسپورت
2018-02-15 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حرف حساب
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۲۴
فدراسیون عربستان حتی یکسال هم همچین آدم پرادعا و هتاکی رو تحمل نمیکنه! همانطور که امارات نکرد و اخراجش کرد! اتفاقا برای عربها پول مهم نیست که از ترس چند میلیارد قراردادش باهاش به اجبار مدارا کنند!
nima bagheri
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۰۱
آخه تو چع میفهمی لمپن از فوتبال ؟
۴
مهدی
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۳۱
کریمی اگه واقعا شجاعه علیه برانکو سند منتشر کنه . مثلا در مورد پرونده ی اوکراینی ها .اینکه بدونی هوادارها پشتتن و حمله کنی شجاعت نیست . اینکه خودت رو برای دفاع از عدالت رو در روی هوادارها قرار بدی شجاعته .
۴ ۱
+
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۰۱
سر راه پرونده دوپینگ اسطورتون هم رو کنه مشکلی داره؟یا مگویان که تو خونه نشست و 4 میلیارد پول گرفت
۲
مهدی
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۴۸
مایلی کهن هم کاپیتان تیم ملی بوده . آیا کیروش باید در موردش پست بذاره ؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر