فهرست
فرمائلن: حضور در بارسا افتخار بزرگی است
فرمائلن: حضور در بارسا افتخار بزرگی است

فرمائلن: حضور در بارسا افتخار بزرگی است

آی اسپورت- توماس فرمائلن،خرید جدید بارسا از پیوستن به آبی اناری‌ها ابراز خرسندی کرد.

فرمائلن پس از اینکه در لیست خروج آرسنال قرار گرفت، پیشنهاداتی از منچستریونایتد و بارسلونا داشت که کاپیتان آرسنال در پایان بارسلونا را به عنوان مقصد خود انتخاب کرد. بارسا نیز مدت‌ها بود که در تلاش برای تقویت خط دفاعی خود بود و در همین راستا، جرمی متئو را نیز خریداری کرده بود و حالا با خرید فرمائلن، این تیم 4 مدافع میانی در لیست خود می‌بیند.

 مدافع جدید بارسا در مصاحبه با تلویزیون بارسلونا گفت:\" رویای بسیاری از بازیکنان حضور در بارسلوناست. حالا باید در کنار بهترین بازیکنان فوتبال جهان توپ بزنم و افتخار بزرگی است که در کنار آنها در این جا حضور دارم.\"

فرمائلن ادامه داد:\"حضور در بارسا به نفع من است چرا که باعث می شود پیشرفت کنم. من در آرسنال تحت فشار بازی کردم و فکر نمی کنم که در این جا تفاوتی داشته باشد. در هر بازی به دنبال پیروزی خواهم بود و سعی می کنم که با فشارها کنار بیایم.\"

فرمائلن ابراز امیدواری کرد که بتواند هر چه زودتر با جو بارسلونا کنار بیاید. مدافع بلژیکی اظهار داشت:\" به یک کشور جدید آمدم و باید به مربی متفاوتی کار کنم. مسلما آسان نخواهد بود. باید هر چه سریع تر با باشگاه جدیدم هماهنگ شوم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-10 12:17:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر