فهرست
چرا ویلموتس روی نیمکت تیم ملی ننشست؟
چرا ویلموتس روی نیمکت تیم ملی ننشست؟

چرا ویلموتس روی نیمکت تیم ملی ننشست؟

آی اسپورت - مارک ویلموتس بازی تیم ملی برابر امید را از روی سکو‌ها تماشا کرد و زمانی سکو‌ها را به سمت نیمکت تیم ملی ترک کرد که ۸۳ دقیقه از بازی گذشته بود. ویلموتس بین دو نیمه وارد رختکن تیم ملی نشد و در بین دو نیمه همانند اول بازی وحید هاشمیان برای ملی‌پوشان صحبت کرد.

به نظر می‌رسد امتناع مارک ویلموتس از حضور در رختکن و در نهایت نیمکت به این خاطر بوده که استرس از بچه‌های تیم ملی دور شود و آن‌ها راحت بازی خود را به نمایش بگذارند. ضمن اینکه مارک ویلموتس از روی سکو‌ها اشراف بیشتری به بازی داشت و بازی را با دید بهتری دنبال می‌کرد.  

بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برای انتخاب استرس داشتند. این استرس در اردوی امید هم ملموس بود به این خاطر که تیم امید هم هنوز تکمیل نشده و فرهاد مجیدی در حال گزینش نفرات مد نظر خود است. در نتیجه فوتبالی که دو تیم به نمایش گذاشتند به خصوص در نیمه اول فوتبال خوبی نبود.  

مارک ویلموتس، اما از برگزاری این اردو راضی بود. او معتقد است حتی اگر چنین اردو‌هایی منجر به این شود که یک بازیکن برای تیم ملی پیدا کند، کافی است. کما اینکه در این اردو بازی خوب محمد محبی در جناح راست خط هافبک تیم ملی رضایت مارک ویلموتس را به همراه داشت. بازیکنی که فصل گذشته بازیکن شاهین شهرداری بوشهر بود و در تعطیلات تابستانی راهی سپاهان شد.

مارک ویلموتس با این رفتار نشان داد یک مربی حرفه‌ای است و می‌کوشد بعد از کارلوس کی‌روش که فوتبال دفاعی را به خوبی به فوتبالیست‌های ایرانی یاد داد، بازی تهاجمی را به ملی‌پوشان انتقال دهد. اتفاقی که به خوبی در بازی با کره‌جنوبی رخ داد و در این بازی ایران صاحب ۱۶ موقعیت شد. ننشستن مارک ویلموتس روی نیمکت تیم ملی نشان داد مارک هم همانند کارلوس کی‌روش یک مربی روانشناس است و با اینکه از حضور او در تهران زمان زیادی نمی‌گذرد به خوبی به برنامه‌هایی که می‌خواهد پیاده کند، اشراف دارد.

 

خبر ورزشی 

     
آی اسپورت
2019-07-19 08:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر