فهرست
بیک زاده: آندو بازوبند را نبست و به من رسید/ در مورد کسر قرارداد صحبت جدی نشده است!
بیک زاده: آندو بازوبند را نبست و به من رسید/ در مورد کسر قرارداد صحبت جدی نشده است!

بیک زاده: آندو بازوبند را نبست و به من رسید/ در مورد کسر قرارداد صحبت جدی نشده است!

آی‌اسپورت‌ ـ هاشم  بیگ‌زاده هافبک چپ پای تیم استقلال که در بازی مقابل استقلال خوزستان پس از سال ها بازی در استقلال بازوبند کاپیتانی به بازویش بسته شد در خصوص بازی مقابل استقلال خوزستان، بسته شدن بازوبند و مسائل مختلف با خبرنگار آی‌اسپورت‌ گفت‌وگو می‌ کند.
 بیگ‌زاده ابتدا در خصوص بازی مقابل استقلال خوزستان می‌ گوید: بازی خوبی مقابل استقلال خوزستان برگزار کردیم و از موقعیت که داشتیم به خوبی استفاده کنیم، آن هم به خاطر تجربه ای بود که داشتیم.
از او در خصوص کم کردن رقم قرارداد بازیکنان سوال کردیم که او اینطور پاسخ می‌ دهد: صحبت هایی شده اما مسئولان استقلال هنوز در این باره با بازیکنان استقلال صحبت جدی ای انجام نداده اند باید ببینیم در آینده چه پیش می‌آید.
او در ادامه درباره بسته شدن بازوبند به بازویش توسط خسرو می‌ گوید: در این بازی بازوبند بر بازوی آرش برهانی بود و وقتی تعویض شد بازوبند را به خسرو حیدری داد، خسرو هم قبل از تعویض ابتدا بازوبند را به سمت آندو برد و او قبول نکرد  و سپس بازوبند را به دست من بست. زمانی که خسرو این کار را انجام داد من اصلا حواسم به این قضیه نبود و فقط دنبال برد در این بازی بودم، استقلال بازیکنان و کاپیتان بزرگی زیادی دارد اما خب تصمیمی بود که کادرفنی گرفت تا من هم  یکی از کاپیتان های تیم محسوب شوم.
وی در پایان در خصوص بازی مقابل سپاهان گفت: بازی مقابل سپاهان یکی از بازی های سخت لیگ است، در ضمن آنها در حال حاضر صدرنشین هستند و خط حمله خوبی را هم جذب کرده اند. امیدوارم در این بازی بتوانیم برنده از زمین خارج شویم.
  ۱  
آی اسپورت
2014-08-10 14:43:14
نظر دهید
۱ نظر
مجید
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۸
در مورد کم کردن قرارداد ما در مکتب استقلال پرورش یافته ایم وتازه یک نظری جویباری داریم که استاد شیره مالیدن است و خدا رو شکر استقلال از این بابت نگرانی ندارد-- اما ما در سالن وزنه میزنیم چون در بازی و نمایش تاکتیکی سرآمد شده ایم برای دور هم بودن و دل نزده شدن از فوتبال امیر خان هروز صبح ما را اینجا اورده تا به فن خال که گفته الویتش قدرت بدنی نیست ضمن دعوت فن خال به خوردن یک لیوان اب زرشک بگویم : حالا نوبت شماست که از پشت سیم خاردارها نوع تمرینات استقلال را تماشا کنید(تازه باید مربی سابق بایرلورکوزان را هم با خود بیاوری)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر