فهرست
افشارزاده: قرارداد بازیکنان و کادر فنی کسر می شود/ اولویت ما پرداخت های فصل جاری است
افشارزاده: قرارداد بازیکنان و کادر فنی کسر می شود/ اولویت ما پرداخت های فصل جاری است

افشارزاده: قرارداد بازیکنان و کادر فنی کسر می شود/ اولویت ما پرداخت های فصل جاری است

آی اسپورت - مدیرعامل باشگاه فوتبال استقلال تهران که تیمش به عنوان یکی از دو تیم رد شده از سقف بودجه به شمار می رود، امروز خبر از کسر درصدی از قراردادهای بازیکنان تیمش برای بازگشت به زیر سقف بودجه خبر داد.

به گزارش آی اسپورت و به نقل از فارس، بهرام افشارزاده امروز در مورد داستان سقف بودجه گفت:« در راستای سیاست های وزارت ورزش و جوانان و سازمان لیگ برتر و با همکاری همه اعضای تیم درصد از قراردادهای باشگاه را کاهش خواهیم داد تا بتوانیم هزینه های خود را در قالب سقف بودجه مصوب شده مدیریت کنیم. در این میان مربیان،بازیکنان و همه همکاران من در باشگاه،ما را همراهی خواهند کرد».

او در مورد بدهی های تیمش نیز اینگونه توضیح داد :« باشگاه استقلال مشکلات بسیاری از گذشته دارد. بخشی از این مشکلات، بدهی های باشگاه است و ما با تلاش هیأت مدیره محترم بدهی ها را اولویت بندی کرده ایم و با تأمین منابع مالی آنها را به مرور پرداخت خواهیم کرد اما فراموش نکنیم که اولویت اول امسال ما پرداخت به موقع و سر موعد تعهدات فصل جاری است».

او همچنین در مورد اسپانسرینگ نیز اضافه کرد :« همانطور که همه در جریان هستند امسال باشگاه استقلال یک همراه و هوادار بنام شرکت توسعه صنایع نوین ایران به عنوان حامی مالی باشگاه در کنار خود داشته که تا به امروز به همه تعهدات خود عمل کرده است. در همین راستا با نظر مثبت شرکت توسعه صنایع نوین،جهت اسپانسرینگ پیراهن تیم مذاکرات خوب و ارزشمند و قابل احترامی با مجموعه اقتصادی تات تحت مالکیت و مدیریت علی انصاری داشتیم. از آنجائی که خانواده انصاری همیشه به مجموعه استقلال لطف داشته و در سختی ها کنار باشگاه بود اند تعدادی از مجموعه های ایشان همچون سالیان گذشته همانند بازار مبل ایران،بازار موبایل ایران،تشک ویستر به عنوان اسپانسر پیراهن تیم انتخاب شدند. ضمناً ایشان چندین سال عضو محترم هیئت مدیره باشگاه استقلال بوده اند و خدمات ارزنده به باشگاه ارائه داده اند».

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-10 15:05:18
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۵
وققتى پول نداره گوه میخوره از بیت المال میده یه سری مفت خور که با مافیا و پول دادن به بازیکن حریف نتیجه بگیرن
مـافـیا
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۰
آقای افشار زاده اگر احیانا اعتقاد دارید در جریان باشید همه ما قراره با ۲ متر پارچه بریم اون ور و جواب پس بدیم... پس از سن و سالت خجالت بکش و با دروغ هات کم به شعور مردم توهین کن
کینگ خان
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۱۴
گو خودت بخور احترام بزرگتر را نداری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر