فهرست
رئال در اندیشه خرید وینگر ملی پوش تورینو
رئال در اندیشه خرید وینگر ملی پوش تورینو

رئال در اندیشه خرید وینگر ملی پوش تورینو

آی اسپورت - با وجود اینکه رئال مادرید در بازار نقل و انتقالات فعالیت خوبی داشته، اما هنوز هم در اندیشه به خدمت گرفتن بازیکنان جدید است.
به گزارش \"اسکای اسپورت\"، رئال مادرید در اندیشه خرید متئو دارمیان ستاره ملی پوش تیم تورینو است. هنوز هیچ پیشنهاد رسمی از جانب مادریدی ها به باشگاه تورینو ارائه نشده است با این وجود از این باشگاه خبر می رسد که کارلو آنچلوتی برای تقویت جناح راست خود به مدیران این باشگاه پیشنهاد خرید دارمیان را داده است.

بازیکن چند پسته ای که در میلان پرورش یافته و در 16 سالگی توسط خود کارلتو برای اولین بار برای تیم اول میلان بازی کرد. او در آن فصل 4 بازی برای میلان در سری آ به میدان رفت و سپس به پادووا قرض داده شد.

پس از چند فصل حضور قرضی در پادووا و پالرمو، سرانجام در سال 2011 این بازیکن به تیم تورینو فروخته شد. جاییکه او توانست پست ثابتی بدست بیاورد.

درخشش دارمیان در چند فصل اخیر، سبب شد تا پراندلی او را به تیم ملی ایتالیا دعوت کند و در جام جهانی نیز شاهد حضور این بازیکن در ترکیب ثابت آتزوری نیز بودیم.

دارمیان قابلیت بازی در جناح چپ را نیز دارد با این وجود او راست پاست و پست اصلی او نیز وینگر راست است. آنچلوتی علاقمند است تا شاگرد قدیمی خود را بار دیگر در اختیار داشته باشد . باید منتظر پیشنهاد رسمی رئال در روزهای آینده به تورینو باشیم

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-10 16:56:07
نظر دهید

۲ نظر
پیام مادریدیستا
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۶
وای به خدا همین پریروز داشتم فکر میکردم دارمیان تو جام جهانی خیلی خوب بازی کرد کاش بگیرنش آربلوا رو بندازن بیرون
روح الله پرهمت
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۴
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2014/08/10/5020761/damaged-goods-why-falcao-would-be-a-gamble-for-real-marid?ICID=HP_FT_2

لطفا معنی کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر