فهرست
لیورپول 4-0 دورتموند، ضربه شست راجرز به کلوپ
لیورپول 4-0 دورتموند، ضربه شست راجرز به کلوپ

لیورپول 4-0 دورتموند، ضربه شست راجرز به کلوپ

آی اسپورت- لیوپول لحظاتی پیش در دیداری دوستانه در ورزشگاه آنفیلد، با 4 گل بروسیا دورتموند را شکست داد.

کوتینیو ستاره این دیدار بود و گل های لیورپول را دنیل استوریج در دقیقه 10، دژان لوورن در دقیقه 14، کوتینیو در دقیقه 49 و هندرسون در دقیقه 61 به ثمر رساندند.

دورتموند پس از کسب 5 برد در بازی های دوستانه اخیر متحمل شکست سنگینی شد. در آن طرف میدان لیورپول پس از برگشت از تور ایالات متحده بسیار هماهنگ و آماده نشان داد. لیورپول در نیمه اول تقریباً ترکیب کامل و احتمالی خود را برای این فصل به زمین فرستاده بود اما دورتموندی ها به دلیل حضور چند بازیکن خود در جام جهانی و داشتن چند مهره مصدوم با ترکیبی ناقص به این دیدار آمده بودند. دورتموند در بازی بعدی خود روز چهارشنبه در بازی سوپر کاپ آلمان به مصاف بایرن مونیخ خواهد رفت.

نیمه اول با برتری لیورپول در 20 دقیقه ابتدایی همراه بود و این تیم توانست 2 گل به ثمر رساند. دقیقه 10 استوریج روی پاس زیبای کوتینیو با لانگرک تک به تک شد و با ضربه ای دقیق دروازه دروتموند را گشود. 4 دقیقه بعد دژان لوورن روی کرنر ارسالی جرارد از روی خط 6 قدم با ضربه سر دروازه لانگرک را گشود. 

لیورپول در شروع نیمه دوم به گل رسید، پاس استرلینگ به کوتینیو رسید و از زاویه ای تقریباً بسته گل سوم تیمش را به ثمر رساند. دقیقه 61 روی همکاری خوب کوتینیو، استوریج و استرلینگ توپ به هندرسون رسید و او به راحتی دروازه را باز کرد. در ادامه توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا قرمزها به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنند.

     
آی اسپورت
2014-08-10 20:10:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر