فهرست
سیاسی: با این نتایج دایی را عوض می کنم/ مدیرعامل پایین تر از هیات مدیره است/ پول می گیرند تا علیه من شعار بدهند
سیاسی: با این نتایج دایی را عوض می کنم/ مدیرعامل پایین تر از هیات مدیره است/ پول می گیرند تا علیه من شعار بدهند

سیاسی: با این نتایج دایی را عوض می کنم/ مدیرعامل پایین تر از هیات مدیره است/ پول می گیرند تا علیه من شعار بدهند

آی اسپورت- اوضاع در باشگاه پرسپولیس بدجوری به هم ریخته است. بعد از دو نتیجه ضعیف این تیم در شروع لیگ و در ادامه محرومیت طولانی صادقیان، امروز رئیس هیات مدیره پرسپولیس در مصاحبه ای تند وجود اختلاف بین مدیرعامل و هیات مدیره را تلویحا تایید کرده و اعلام کرده که دایی هم جایگاه محکمی در پرسچولیس ندارد. گفتگوی سیاسی با ایلنا را بخوانید: 

هواداران پرسپولیس امروز در تمرین تیم علیه شما شعار داده‌اند. در این رابطه چه نظری دارید؟
دستشان درد نکند، علیه من شعار داده‌اند و نظرشان محترم است، اما اینکه می‌گویند من در جهت تخریب پرسپولیس مصاحبه می‌کنم، بستگی به درک طرف مقابل دارد. بالاترین بخش باشگاه هیات‌مدیره است و مگر می‌شود هیات مدیره علیه خودش مصاحبه کند و خودش را تخریب کند؟ این مسائل درست می‌شود. اصلاً ناراحت نیستم چون هر کسی حق اظهارنظر دارد و نمی‌توام حق‌شان را از آنها بگیریم. خیلی هم تشکر می‌کنم و اگر موارد ناراحتی‌شان را بگویند، بیشتر هم تشکر می‌کنم. دوست دارم بگویند چرا ناراحتند و موضوع را جز به جز به من بگویند.

به نظر می‌رسد به خاطر درگیری‌هایی که با رحیمی دارید، ناراحت هستید؟
من چه درگیری با رحیمی دارم؟ ما نیازی به درگیری نداریم. مدیرعامل زیر مجموعه هیات مدیره و پایین‌تر است، مگر مدیرعامل تو روی هیات‌مدیره ایستاده؟ ما درگیر نمی‌شویم و اگر نتوانیم با هم کار کنیم، یا مدیرعامل می‌رود و یا ما می‌رویم. اختلاف‌نظر همیشه بوده و الان هم هست، اما آن اختلافی که می‌گویند، وجود ندارد. اینهایی که شعار می‌دهند، می‌خواهند مانع کار من شوند؟ آنهایی که هزینه‌های آنچنانی می‌کنند باعث می‌شوند علیه پرسپولیس یا من شعار داده شود. اینها از کسی پول می‌گیرند و شعار می‌دهند و ریشه آنها را می‌خشکانم. چرا صحبت‌های من را علیه پرسپولیس و علیه یک‌سری خاص می‌دانند و اینگونه منتقل می‌کنند که پرسپولیس را تخریب می‌کنم.

از عملکرد علی دایی تا اینجای کار راضی هستید؟
با 2 تا بازی نمی‌شود قضاوت کرد. از بازی پرسپولیس راضی نیستم، کما اینکه با آن شرایط زمین و گرمای شدید اهواز و وضع نامناسب روحی بازیکنان نباید توقع زیادی هم داشت. البته من صلاحیت قضاوت در مورد عملکرد فنی تیم و کار علی دایی را ندارم و افراد متخصص در موردش صحبت می‌کنند، اما من از نتیجه و عملکرد اخلاقی تیمم به هیچ‌وجه راضی نیستم و احساس شرمندگی می‌کنم.

نتایج ضعیف پرسپولیس راتا چه زمانی تحمل می کنید؟
تحمل من زیاد نیست و نمی‌توانم زیاد تحمل کنم و اگر این نتایج ضعیف ادامه پیدا کند، تغییرات در جهت اصلاح تیم حتما ایجاد می‌شود.

یعنی جایگاه علی دایی در پرسپولیس محکم نیست؟
جایگاه هیچ‌ کسی محکم نیست و هیچ کسی در باشگاه پرسپولیس جایگاه محکمی ندارد. همه ما در پرسپولیس جمع شده‌ایم نتیجه بگیریم و اگر نتیجه نگیریم تغییرات ایجاد می‌شود.

پس دایی جایگاه محکمی ندارد؟
هیچ کسی ندارد، حتی علی دایی...

خود شما چطور؟
من علیرغم میل باطنی‌ام به پرسپولیس آمدم و هیچ تمایلی برای حضور در این باشگاه نداشتم، اما شرایطی به وجود آمد و به من تکلیف کردند که به پرسپولیس بیایم.

الان هم دیر نشده و می‌توانید استعفا دهید؟
الان نمی‌توانم استعفا بدهم. اول یا آخر کار می‌شود استعفا داد اما الان نمی‌شود.

  ۱۷  
آی اسپورت
2014-08-10 18:13:19
نظر دهید

۱۷ نظر
پیام
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۶
آقای سیاسی تورو خدا این آقا قلدره پولپرست را بندازید از تیم بیرون دانش فنی که نداره با اعتراضاتش به داوری اعصاب بازیکنای تیم را هم خورد کرده
-
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
سیاسی حیا کن پرسپولیسو رها کن
اسمان
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۷
اقای سیاسی ماهواداران خواهش میکنیم هرچه زودتر اقای دایی روعوض کنین تاپرسپولیس نابود نشده اقای رحیمی میترسه
پویا
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۶
دمت گرم
8 مقدس
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۰
آقای سیاسی عزیز شما هم مثل کسایی که قبل از شما مدیریت پرسپولیس رو به عهده داشتن ، اشتباهی و با تصمیم نادرست وزرات ورزش وارد این عرصه شدین.
باشگاهداری حرفه ای آدم مخصوص به خودش رو می خواد که متاسفانه عملکرد شما و هیئت مدیره پرسپولیس نشون میده .. مرد این کار نیستین.
در مورد جبهه گیری هوادران پرسپولیس هم کافی هستش به مصاحبه هایی خودتون رجوع کنین .
علی عمو
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۰
سیاسی جان باز جفنگ گفتی... تو مثل که نمیتونی او دهنتو ببندی دایم باید تراوشات مغز کوچیکتو منتشر کنی نه؟....اگه قرار به رفتن باشه همتون باید گمشین برین بیرون از فوتبال
-
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۳
گوشکوب!
حسین
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۷
تحویل بگیر آقای عزیز. ببین چطور داری تیم رو به هم میریزی. کاری از دستت بر نمیاد ... یا علی برو به سلامت
پرسپولیس
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۶
آقای سیاسی ما هوادارها پشت شما هستیم.لطفا با مربی سالاری در تیم مبارزه بکنید.
علی فقط کریمی
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۸
دایی با لابی بازی میخواهد حتی هیات مدیره رو هم زیر فشار بزاره.ما از هیات مدیره حمایت میکنیم.اون کسی که باید بره دایی هستش که تیم رو نابود کرده
-
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۶
پرسچولیس :))عالی بود آی اسپورت :))
یوسف
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۰
وااااااااااااااااااااای....دوباره حرف زدی؟؟؟تازه میگه بر خلاف میل باطنی خودم اومدم!!!تو قبل از اینکه بیای پرسپولیس کی میشناختت؟؟؟حاجی داری از برند پرسپولیس استفاده میکنی که بیشتر معروف بشی....یادمه کامبوزیا هم که تازه کاندید مدیر عاملی بود زیاد مصاحبه میکرد ولی به هیچ جا نرسید...تو رو جونه مادرت برو تا امثال دادکان.کلانی.بهزادی و ....بیان.برووووووووو!!!!!!!!
farshad_m
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۰
حالا یادتون افتاده دایی باید بره اول فصل باید میذاشتید کنار با این همه پولی که گرفته! کاش به جاش یحیی گلمحمدی میاورید الان هم کریمی بود هم سید جلال و هم خلعتبری وانصاریفرد
-
يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۸
تو رو خدا حرف زدنش رو ببین. انگار که داری مصاحبه یه لات چاله میدان رو می خوانی. ببین چطور توهین میکنه و ادما رو از بالا نگاه میکنه.مدیرعامل زیر مجموعه هیات مدیره و پایین‌تر است. رسما داره میگه رحیمی عددی نیست.
مسوولین محترم سایت ای اسپورت خواهشا رسالت خودتون رو فراموش نکنید و از حق پرسپولیس و 30 میلیون هوادارش دفاع کنید.
اخه اینا کی هستن که اومدن تو فوتبال؟ چرا باید این ادمها رو تحمل کنیم؟ نه سواد فوتبالی دارن، نه احترام به فوتبالی ها سرشون میشه.
مگه همین جناب سیاسی نبود که داشت خودش رو واسه اینکه اسپانسر پرسپولیس بشه می کشت؟ این همه لابی کرده انوقت میگهمن علیرغم میل باطنی‌ام به پرسپولیس آمدم و هیچ تمایلی برای حضور در این باشگاه نداشتم، اما شرایطی به وجود آمد و به من تکلیف کردند که به پرسپولیس بیایم؟
نه واقعا چی خیال کرده این بابا که با دسته کورها طرفه؟
محسن
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۵:۵۹
دایی پول پرست مثل زالو چسبیده به پرسپولیس ولم نمیکنه کلی خدم و حشمم اورده نمونش داداشش
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۴۱
تیم باید دست یک مجموعه یک دست باشه .
با این وضعیت برای هواداران دیگی نمی جوشه .
از وزیر محترم ورزش تقاضا دارم جلو این خرابکاری که به خاطر ندونم کاری ایشان ایجاد شده را هر چه سریعتر گرفته بشه .
آقای وزیر ورات که سهله ! باشگاه داری هم کار شما نیست .
arman
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۴۷
یعنی خیلی بایدکج فهم باشی که فکر کنی این الان جز آرامش پرسپولیس رو می خواد با مدیر عامل درگیره با بازیکن درگیره با دایی در گیره تازه به زور هم اومده پرسپولیس بهش تکلیف شده !ولی نمی ره چون می خواد رحیمی و دایی و تیم پرسپولیس و البته ما هوادارانی که پول هم می گیریم رو عوض کنه درستمون کنه !! گلابی رئیست آدرسو اشتباهی بهت داد برو تو بغل استیلی جونت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر