فهرست
روی دیگر سعید معروف؛ با ادبیاتی زننده!
روی دیگر سعید معروف؛ با ادبیاتی زننده!

روی دیگر سعید معروف؛ با ادبیاتی زننده!

آی‌اسپورت- یک بار دیگر یک برکناری در فدراسیون والیبال و یک بار دیگر پست های ملی پوشان.این بار هم به خاطر خوش خبر.یادم هست یکی دو سال پیش هم چنین اتفاقی افتاده بود و ملی پوشان تمام قد پشت خوش خبر ایستادند و اجازه ندادند او از تیم ملی برود.او رابطه ای پدر و فرزندی با والیبالیست ها دارد و بدون شک پس از حضوری چند ساله در کنار آنها با خلق و خوی همه شان آشنا.اینکه چرا ضیایی حالا خوش خبر را از سمتی که داشته برداشته هم به خودش ارتباط دارد اما همه این ها را هم که کنار بگذاریم باز دلیل نمی شود که سعید معروف دوباره در نقش یک منتقد ظاهر شود و این بار با ادبیاتی که مشخص نیست ریشه در کجا دارد به رییس یک فدراسیون اتهام بزند.استفاده کردن از کلماتی نظیر نفهم،بی شعور و ...و به کار بردن ضرب المثلی از ملا نصرالدین و خرش آن هم در وصف کسی که شاید تا یک ماه آینده رییس فدراسیون تحت امرش نباشد از بازیکنی که لقب کاپیتانی تیم ملی ایران را یدک می کشد بعید است.درست است که معروف در صفحه رسمی خودش این اظهارات را بیان کرده اما نوع ادبیات و نوع بیان کلماتی که استفاده کرده به هیچ عنوان در شان یک ورزشکار،یک ملی پوش و یک کاپیتان نیست.

بدون شک سعید معروف هواداران زیادی دارد که از او الگو برداری می کنند و ای کاش خیلی از کسانی که او را در فضای مجازی دنبال می کنند امشب خواب باشند تا روی دیگر کاپیتان خودشان با این ادبیات زننده را نبینند.

۸ ۳  
آی اسپورت
2018-10-23 16:10:00
نظر دهید

۳ نظر
salar5
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۱۶
معروف با این حرف ها شخصیت خودش رو نشون داده . از کوزه همان برون تراود که در اوست
۳
....
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۴۲
اینم باید با یک اردنگی از تیم ملی بندازنش بیرون.فوقش بجای هشتم دهم میشیم.
۵
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۱۲
زننده تویی که داری افتخار این مملکتو بهش لگد میزنی. شماها دوست دارید یکی قشنگ حرف بزنه ولی ایرادیم نداره دزدی کنه یا رانت بازی کنه یا فاسد باشه و ... .
دم سعید معروف گرم. به اندازه خودم یه نفر شدیدا هوادارشم.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر