فهرست
ونگر: برای مان مهم بود سیتی را شکست بدهیم
ونگر: برای مان مهم بود سیتی را شکست بدهیم

ونگر: برای مان مهم بود سیتی را شکست بدهیم

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از پیروزی 3-0 تیمش مقابل منچسترسیتی و قهرمانی در کامیونیتی شیلد، نمایش شاگردانش را مورد ستایش قرار داد.

آرسنالی ها که با قهرمانی در اف ای کاپ، توانستند بعد از 9 سال در دیدار کامیونیتی شیلد حضور پیدا کنند، با گل های کاسورلا، رمزی و ژیرو، به یک پیروزی پرگل مقابل منچسترسیتی دست پیدا کردند تا به دومین جام شان در سال 2014 برسند.

ونگر بعد از این پیروزی گفت:\" به نظرم در نیمه اول و تا زمانی که شرایط بدنی به ما اجازه می داد عملکرد کامل و بی نقصی از خودمان نشان دادیم. در نیمه دوم اتحاد تیمی و همچنین زدن گل سوم خیال ما را راحت کرد. به خوبی دفاع کردیم، به نسبت نیمه اول توپهای بیشتری لو دادیم و دوندگی و حرکاتمان کمتر شد اما روحیه و انسجام تیمی خود را حفظ کردیم. نیمه اول بسیار هیجان انگیز بود.
برد در بازی امروز به ما پیش زمینه مثبتی می دهد اما حالا لیگ برتر شروع خواهد شد و ما باید در خانه و در یک دربی به میدان برویم، همچنین ما مقابل کریستال پالاس بازی خواهیم کرد که حریف راحتی نیست. یک بازی کاملاً متفاوت در پیش خواهیم داشت. پس بگذارید متمرکز بمانیم و به خوبی برای آن بازی آماده شویم. به هر حال برد در بازی امروز مهم بود.\"

آرسنالی ها فصل گذشته مقابل سه تیم بالای جدول شکست های سختی را متحمل شدند و به همین دلیل، پیروزی در دیدار امروز برای ونگر اهمیت زیادی داشت:\". می دانیم که فصل گذشته مقابل تیمهایی به جز شش تیم بالای جدول ثبات خوبی در نتیجه گیری داشتیم ولی در مقابل شش تیم برتر ضعیف کار کردیم. به همین دلیل پیروزی در این دیدار برای مان مهم بود. سال قبل از آن اوضاع کاملاً متفاوت بود. امیدوارم این فصل از هر دو جنبه خوب کار کنیم.\"

با جدایی فرمائلن، آرسنالی ها منتظر معرفی کاپیتان جدید بودند و ونگر در کنفرانس مطبوعاتی پایانی بازی، کاپیتان های اول و دوم تیمش را معرفی کرد:\" کاپیتان اول ما آرتتاست و کاپیتان دوم مرتساکر.\"

     
آی اسپورت
2014-08-10 23:34:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر