فهرست
رحیمی به سیم آخر زد: تا امروز وزارت ورزش ورود نکند، حرف هایی میزنم که نباید بزنم/ وزارت اطلاعات بررسی کند حضور آقایان در هیئت مدیره با چه هدفی است/ یک نفر چطور می تواند در چند باشگاه دخالت داشته باشد؟
رحیمی به سیم آخر زد: تا امروز وزارت ورزش ورود نکند، حرف هایی میزنم که نباید بزنم/ وزارت اطلاعات بررسی کند حضور آقایان در هیئت مدیره با چه هدفی است/ یک نفر چطور می تواند در چند باشگاه دخالت داشته باشد؟

رحیمی به سیم آخر زد: تا امروز وزارت ورزش ورود نکند، حرف هایی میزنم که نباید بزنم/ وزارت اطلاعات بررسی کند حضور آقایان در هیئت مدیره با چه هدفی است/ یک نفر چطور می تواند در چند باشگاه دخالت داشته باشد؟

آی اسپورت- علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از مدت ها سکوت درباره شکاف در هیئت مدیره مصاحبه ی بسیار تندی با خبرگزاری فارس انجام داده است. جایی که او به شدت به برخی اعضای هیئت مدیره و شخص سیاسی تاخته است تا آتش اختلافات در راس هرم مدیریتی پرسپولیس شعله ورتر شود. حالا باید منتظر تغییرات در پرسپولیس باشیم و این به نظر اجتناب ناپذیر است. مصاحبه ی رحیمی را در زیر بخواند:

*کجای دنیا رئیس هیات مدیره این همه مصاحبه می کند؟

مصاحبه را خواندم و متوجه شدم که تمام این مصاحبه علیه علی دایی است. من در این 4 ماه بارها از اعضای هیئت مدیره خواهش کردم که مصاحبه نکنند و اگر هم مشکلی می‌بینند بهتر است در هیئت مدیره مطرح شود نه در رسانه‌ها. من یک سؤالی از شما دارم،آقای سیاسی دراین مدت مصاحبه‌هایی متعددی انجام داده است ولی در کجای دنیا دیده‌اید که یک رئیس هیئت مدیره این همه مصاحبه کند؟ اصلاً چرا راه دور برویم مگر ما 16 تیم لیگ برتری نداریم  آیا تا به حال دیده اید رئیس یا اعضای هیئت مدیره تیم‌های حاضر در مسابقات که این همه مصاحبه کنند آن هم مصاحبه در جهت تضعیف علیه سرمربی و تیم؟ 


* وزارت اطلاعات ورود کند


حتماً مصاحبه می‌کنند تا به اهداف خود برسند! من روی صحبتم با آقایان حاضر در مجلس شورای اسلامی،‌دولت، قوه قضاییه، وزارت اطلاعات و مردم است که آهای آقایان! بررسی کنید که حضور برخی از آقایان در هیئت مدیره پرسپولیس با چه هدفی است. 


* برخی آدم ها با اهداف مشکوک وارد باشگاه شدند 


تیمی به من تحویل داده شده که بیش از 100 میلیارد تومان بدهی دارد! سؤال من این است آقایان مسئول به باشگاه پرسپولیس ورود کنید و ببینید برخی از آدم‌ها با چه اهداف مشکوکی به این باشگاه آمده‌اند آیا هدف‌شان موفقیت پرسپولیس است؟ آیا در جهت کمک به این تیم کاری کرده‌اند؟ من 4 ماه است سکوت کرده‌ام در حالی که برخی از دوستان به شدت مخالف دایی هستند. من در این 4 ماه به خاطر اینکه بتوانم تیمم را ببندم مجبور به سکوت شدم اما در همان ابتدای راه متوجه شدم که 15 میلیارد تومان از سال گذشته این باشگاه به بازیکنان بدهی دارد. از سوی برای اینکه بتوانیم تیمم را برای فصل جدید ببندم باید به بازیکنان پول هم می‌دادم.  


*بعدا علت جدا شدن حسینی و خلعتبری را می گویم


من خدمت شما همه چیز را می‌گویم. به خاطر اینکه به تیم آرامش برگردد و بتوانم برخی از بازیکنان را برای فصل جدید حفظ کنم مجبور به سکوت شدم و قطعاً در آینده راجع‌ به جداشده‌ها و پولادی صحبت‌هایم را مطرح می کنم. این را مطمئن باشید اگر هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس انتقادی می‌کنند همه آنها حق دارند اما آقای سیاسی شما دنبال چه هستید؟ شما در صحبت‌ها‌ی‌تان می‌خواهد فقط علی دایی را بکوبید. من این صحبت‌ها را به وزارت ورزش منتقل کرده‌ام و همین‌جا هم اعلام می‌کنم من بین میز و علی دایی، بین پول و علی دایی، بین ورزشکار و علی‌ دایی مطمئن باشید که سرمربی‌ام را انتخاب می‌کنم. من در سپاهان هم این روش را داشتم و معتقدم که باید جایگاه سرمربی حفظ شود. آقای سیاسی بهتر است شما هم بگویید که چه اهدافی دارید. هیچ‌کس موافق صحبت‌های آقای سیاسی نیست مگر آنهایی که با او هستند!


* هر 4 اسپانسر از باشگاه شکایت کرده اند!


سکوت کردم چون نمی خواستم آرامش تیمم به هم بخورد ولی اگر برخی به همین روش خود ادامه دهند مجبورم که خیلی چیزها را رسانه‌‌ای کنم.می‌خواهم از یک مسئله‌ای پرده بردارم که من را دچار کلافگی کرده است. این پرسپولیس اکنون دارای 4 اسپانسر است که همه آنها هم حق دارند. سه اسپانسر از سال قبل با این تیم قرارداد بستند و یک اسپانسر هم برای امسال است، از سویی چک‌های اسپانسر در حال برگشت خوردن است. آقای سیاسی شما جز مصاحبه کردن چه کمکی به من کرده‌اید؟ تکلیف من با این چهار شکایتی چیست؟ شما بهتر است در مورد مسائل فنی صحبت نکنید و این مسئله را به اهلش بسپارید! آقای سیاسی! من خیلی از حرف‌ها را نمی‌خواهم باز کنم ولی این را با قاطعیت می‌گوییم اگر وزارت ورزش تا امروز تصمیم خود را در مورد من و سیاسی نگیرد نامه‌ایی که به وزیر ورزش را نوشته‌ام منتشر می‌کنم. * یک نفر چند باشگاه می تواند فعالیت کند؟!من به وزیر ورزش پیشنهاد دادم که تکلیف بدهی‌های پیشین پرسپولیس مشخص شود و این اسپانسرهایی که از سال قبل و امسال برای پرسپولیس در نظر گرفته شده تعیین و تکلیف شوند، تیم را به من بدهند بدون اینکه نیازی به پول دولت داشته باشم و من این باشگاه را اداره می‌کنم. هیئت مدیره باید به مدیرعامل کمک کند نه اینکه مرتب راجع‌به سرمربی و شخص دایی حرف بزند. خود هواداران هم همه چیز را می‌دانند، علی دایی زحمت‌کشیده این فوتبال است، او یک قهرمان ملی است، آقای سیاسی چطور اجازه می‌دهی به خودت علیه او صحبت کنی؟ شما اگر حرفی در مورد پرسپولیس دارید باید در هیئت مدیره آن را بزنید. باز هم تأکید می‌کنم نمی‌خواهم خیلی از مسائل را اکنون بگویم فقط یک نمونه از سنگ‌اندازی آقایان را می‌گویم و اینکه با حضور مدافع کاستاریکایی مخالفت کردند تا تیم تضعیف شود در حالی که من مجوز گرفته‌ام که 18 میلیارد تومان برای تیم هزینه کنم ولی آقایان به دنبال سنگ‌اندازی هستند. سؤال من از آقای سیاسی این است که تو چه فعالیتی برای باشگاه می‌کنی؟ از بازرسان و دستگاه‌های اطلاعاتی خواهش می‌کنم که ورود کنند و پیگیری کنند که یک نفر چطور می‌تواند در چند باشگاه دخالت داشته باشد؟! نمی‌خواهم اسم تیم ها را بیاورم ولی این مسائل آرامش پرسپولیس را به هم زده است. خیلی عوامل به دست هم می‌دهند تا تیمی شکست بخورد، من این تیم را با زحمت جمع کرده‌ام، وقتی سر تمرین پرسپولیس می‌روم و با بازیکنان صحبت می‌کنم متوجه می‌شوم که خیلی از بازیکنان 700 تا 800 میلیون تومان از این تیم طلب دارند از سویی اسپانسر پول نمی‌دهد و بازیکنان هم دنبال طلب خود هستند. آیا با این وضعیت تیم تضعیف نمی‌شود؟ خواهش می کنم وزارت ورزش  وضعیت را روشن کند.با نظر هیئت مدیره دایی را عوض نمی کنم


من به هیچ وجه به حرف برخی از آقایان هیئت مدیره آقای دایی را عوض نمی‌کنم و اگر روزی تصمیم بگیریم که می‌خواهم سرمربی‌ام را عوض کنم خودم این تشخیص را می‌دهم نه اینکه عده‌ای بخواهند علی دایی را محکوم کنند و به دنبال تحریک کردن باشند، چون برخی فوتبال را نمی‌شناسند من 4 ماه است که اقسام فشارها را تحمل می‌کنم.


اگر زودتر حرف میزدم نمی توانستم تیم ببندماگر زودتر حرف می‌زدم نمی‌توانستم تیم را ببندم، همین حالا هم خیلی از بچه‌ها به دلیل طلبی که دارند ناراحتند. شما فکر می‌کنید چرا پولادی در تمرین حاضر نمی‌شود؟ یا چرا سیدجلال حسینی با ما تمدید نکرد؟ آقای سیاسی کجا هستید که به این سؤالات پاسخ دهید؟ ولی من به شما می‌گویم که پولادی به تمرینات باز می‌گردد و من اومانا این مدافع خارجی را جذب می‌کنم. هواداران فراموش نکنند که علی دایی برای این تیم زحمت کشیده است و ما همیشه به آنها احترام می‌‌گذاریم. شاید بین خیلی از بازیکنان فوتبال و یا فوتبالی‌ها ناراحتی و قهری در بین باشد اما من به خود اجازه نمی‌دهم که بین آنها دخالت کنم.آقای سیاسی! شما هم باید یاد بگیرید که در مورد قهرمان ملی حرف نزنید. آقایان کاظم‌پور و سیاسی که می‌گویید پرسپولیس ساختار ندارد اگر این باشگاه ساختار نداشت شما در آن حضور نداشتید. شما چه ادعایی دارید و فقط هر روز اذیت می‌کنید. 


برخی ها نروند افشاگری می کنمعلی دایی هم ناراحت است و شاید همین روزها صدایش دربیاید اما من از او خواهش می‌کنم به خاطر تیم صحبت نکند. تا من هستم اجازه نمی‌دهم به کادر فنی و تیم پرسپولیس کوچکترین بی‌احترامی شود. این افراد با مصاحبه‌های بی‌موقع خود آرامش را از سرمربی و تیم من گرفته‌اند. 4 ماه زمان کمی برای سکوت نیست، آقایانِ اسپانسر با شما هم هستم، وقتی چک خود را برگشت می‌زنید چه کاری از دست من برمی‌آید؟ اگر صحبت از این است که 10 میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس تزریق شده باید بدانید که این تیم از سال قبل فقط به بازیکنان 15 میلیارد بدهی دارد. این تیم 30 میلیون هوادار دارد. آقایان مسئول، نباید به راحتی با هواداران بازی شود. مردم بدانند وقتی نمی‌گذارند پول وارد باشگاه شود من به تنهایی چطور می‌توانم این تیم را ببندم؟ حالا هم که تیم را می‌بندم اینقدر همه چیز را به نام خود نزنید. پس صداقت‌تان کجا رفته است؟ هرکس غیر از من این 4 ماه در پرسپولیس بود خدا می‌داند که چه اتفاقاتی برای این تیم می‌افتاد. من اکنون فقط یک درصد از حرف‌هایم را زده‌ام، اگر بخواهم صحبت‌هایم را باز کنم خداعالم است چه اتفاقاتی می‌افتد. رحیمی این وسط چه گناهی کرده که بین این همه مشکلات گیر کرده است؟ من از خبرنگاران و رسانه‌ها می‌خواهم که در مورد باشگاه پرسپولیس تحقیق کنند و ببینند که در روز چقدر طلبکار به باشگاه می‌آید؟ هرجا که می‌روم می‌گویند چون پرسپولیس بدحساب است اول پول نقد بدهید. آژانس‌ها و هتل ها چک قبول نمی‌کنند و پول نقد می‌خواهند. برای گرفتن هتل برای نیلسون به مشکل خوردیم و هتل دار  می‌گفت پرسپولیس باید پولش را جلو جلو بدهد. شما ببینید با تیم ما چه می‌کنند فقط کارشان دخالت دخالت دخالت است ولی آقایان، اگر می‌خواهید سرمربی تیم من را بردارید اول باید من را برکنار کنید. آقای روحانی از شما خواهش می‌کنم که به مسئله پرسپولیس ورود کنید. چرا بر این باشگاه‌ها نظارت نمی‌کنید؟ آقایانِ نمایندگان مجلس، ببینید در این تیم‌ها چه خبر است؟ من در مورد استقلال هم این نظر را دارم و معتقدم پرسپولیس و استقلال سرمایه‌های کشورمان هستند. به خدا که من تنها هستم، اگر بگذارند کارم را انجام می‌دهم و همه مشکلات را خودم حل می‌کنم. آقایان بدانید همین‌ امروز اومانا را خودم جذب می‌کنم حتی شده از هواداران پول می‌گیرم. این را بار دیگر تأکید می‌کنم اگر وزارت ورزش امروز وضعیت باشگاه پرسپولیس  را رسیدگی نکند حرف‌هایی که نباید را می‌زنم و افشاگری می کنم یا برخی از اعضای هیئت مدیره باید بروند یا اگر آنها نمی‌روند کسی نمی‌تواند به سرمربی من بی‌احترامی کند. باز هم می‌گویم اگر وزارت ورزش تکلیف بدهی‌های پرسپولیس را مشخص کند من برای اداره باشگاه پرسپولیس هیچ نیازی به بودجه دولت ندارم چون این باشگاه با این همه هوادار خودش پول چاپ می‌کند. ماجرای اسپانسرها


از سال گذشته با بانک رسالت به مدت 3 سال و به قیمت 12 میلیارد تومان قرارداد بسته شده است. اسپانسر امسال هم برای پیراهن قرارداد امضا کرده است، از سویی با دو شرکت پاسارگاد و فناپ هم این قرارداد امضا شده و همه آنها هم حق دارند.

  ۱۹  
آی اسپورت
2014-08-11 08:57:20
نظر دهید

۱۹ نظر
Milad
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۱۹
داری دروغ میگه این. با مظلوم نمایی و استفاده از نام علی دایی
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۲۴
شما تو سپاهان میخواستی کراچار اخراج کنی نتونستی و خودت اخراج شدی. کجا تو سپاهان همین روش را داشتی!؟ به قول عابدینی شما الان شدی تدارکاتچی دایی. دایی تو را هم کله پا می کند
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۲۵
درود بر شرفت آقای رحیمی.برو جلو که هوادار در کنارته
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۳۶
امیدوارم این آقا رو زودتر بردارن .
به درد تیم نمی خواره .
آخه تیم به اون قدرتمندی رو داغون کردید. بعد چند سال ی تیم مدعی داشتیم. حالا چی داریم؟
ی سری جوجه فوکولی که فکر نکنم تیمی تو لیگ باشه که بهش ببازه .
4444
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۵۶
لونگ باز هم رفت تو حاشیه.خدایا خودت شاهدی هیچ کس به این لونگیها کاری نداشته خودشان میرن تو حاشیه.چون اینها متن فوتبال نبوده و نیستند و اصل حاشیه بوده و هستند
رضا. دزفول
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۵۷
سیاسی حیا کن پرسپولیس رو رها کن.
رضا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۱۸
پرسپولیس هنوز اوضاعش اونقدر بخرانی نیست که اینا اینجوری میگن. بابا هنوز یه تیم مونده تا منطقه سقوط :D
behnam
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۲۴
دایی در یک صورت باید بمونه اندازه دانش فنی که داره پول بگیره......
یعنی 20هزار تومن......
آقای رحیمی واقعا برات متاسفم شدی نوچه سرمربی
پیام
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۲۷
از هیئت مدیره پرسپولیس تقاضا دارم اول آقای رحیمی بعد دایی را از پرسپولیس اخراج کنن....
ما لات و نوچشو نمی خواهیم
سامان
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۲۹
بازی پرسپولیس با ذوب آهن خیلی حرف توش داره.....
فقط آقای رحیمی بازی را ببین بعد درباره دایی نظر بده تیم پرسپولیس ضعف فنی داره بابا چرا نمی فهمی
احسان
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۳۶
ﺷﻌﺎﺭ ﺭﻭﺯ ﺟﻤﻌﻪ
ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺣﯿﺎ ﮐﻦ ، ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺭﺍ ﺭﻫﺎ ﮐﻦ -----
ﺳﯿﺎﺳﯽ ، ﻗﻨﺪﻟﯽ ﭘﯿﻮﻧﺪﺗﺎﻥ ﻣﺒﺎﺭﮎ . ﺳﯿﺎﺳﯽ ، ﻗﻨﺪﻟﯽ
ﮐﺜﯿﻒﺗﺮﯾﻦ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ
باتیستوتا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۴۱
بنده خدا رحیمی,با اینکه واسم مهم نیست پرسپولیس و...ولی حرف هاش حق,کجا انقدر ییس هیات مدیره حرف میزنه و ...مشخص دودستگی دو هیات مدیره هستش و انصافی علی دایی امار خوبی داره نسبت ب مربی های سابق و بار فنیش همین ک سبک المانی خسته کننده بازی کنه و نمیدونم چرا گیر دادن بره,حالا خوب هر وقت دایی بوده ی رنگ اسیا را دیدین
حمید
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۱۵
آخیییییییی، علی دایی ناراحت شده، اشکال نداره یک میلیارد دیگه بزار رو قراردادش تا از دل کوچیکش در بیاد، شما ها که استاد خرج کردن بیت المالید!
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۱۹
فعلن باید اهداف تو و دایی بررسی بشه که تیم رو به این ذلت کشوندید و اوردینش سیزدهم جدول
شایان
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۷
عجب گرفتار شدیما. بابا ول کنید پرسپولیس رو آقای سیاسى. من خودم از دایى خوشم نمیاد ولى این کارا درست نیست. تیم با ثبات به یک جایى میرسه. آقا شما اگه از پرسپولیس خوشت نمیاد اصلاً چرا اومدى؟
4444
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۵۹
آقای رحیمی حتما علی لابی قرار داد امسال را با شما تقسیم کرده است که اینجور ازش حمایت میکنید و در تیم نگهش داشتید.ماشاالله رقم دقیق و واقعی بدهی پرسپولیس هم مشخص نیست و هر ورز یک رقمی میگید اول میگفتید 80 میلیارد تومان اما الان میگید بیش از 100 میلیلارد تومان هر روز هم یک بدهکار جدید رو میشه دیروز یک بدهکار 300 میلیونی مربوط به زمان سرکار روباهیان رو شد.خدا میدونه پرسپولیس اون زمان چقدر از بیت المال هزینه کرده است.الانم این پولها را باید از جیب بیت المال پرداخت کنند.اصلا نباید این پولها را از بیت المال پرداخت کنند.مسولین وقت پرسپولیس به هرکسی رسیده اند یک چک داده اند دولت باید این پول مفت را پرداخت کنه.این چک مجانی برای تو.آخرش یک روزی دولت باید پرداختش کنه.این چه وضعی است باشگاه معروف به لونگی در آورده است.یکی پاسخگو باشه
مشروح
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۵۹
این حکایت فوتبال ایران است که همیشه استقلال از نظر مدیریت و هیات مدیره در آرامش باشد و پرسپولیس در بحران ! آقای خادم و آقای وزیر کجا قایم شدید؟ بیایید و بابت ویرانه ای که ساختید به مردم جواب بدهید.
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۹
پرسپولیس شده این وسط یه دیس عذا جرب و نرم که هر بی وجودی می تونه بیاد در موردش نظر بده و خودشو صاحبش بدونه و اخرشم یه 20 تا دیگه بیاره رو بدهیا بره پی کارش. این وسط فقط تماشاگرا هستن که مهم نیستن.

این قضیه اسپانسرای سال پیش فقط یه مطلب رو میرسونه اونم اینه که سردار واقعا درست می گفت و 60 میلیاردی که ادعا میکرد برا تیم خودش دراورده راست بوده. با اینکه اوایل ازش خوشم نمیومد اما الان بهترین مدیریه که برا پرسپولیس به یاد دارم.
فرهود
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۳
باتیستوتا تو باز اومدی شرو ور گفتی؟؟ دایی میدونه سبک چیه آخه مزد حسابی؟؟؟ بعضیا اومدن میگن پرسپولیس بازیکن نداره!! پرسپولیس 2 برابره فولاد خرج کرده!! آخه خدایی دایی چی میدونه از مربیگری؟؟ میگی دایی پرپولیسو برده آسیا! والا با این بازیکنایی که دایی داشت، پرسپولیس اگه مربیم بالا سرش نبود قهرمان میشد! این رحیمی هم شده نوکر دایی! یکی نیست بگه مردک 2.5 میلیارد دادی به دایی که چییییییییی؟؟؟؟ که بگه ما به داور باختیم؟؟ فـــــــــقــــــــــــــــط فــــــــــــــــــــولــــــــــــــــــــــــــاد! علیم فقط کریمــــــــــــــــی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر