فهرست
استعفای رحیمی به وزیر ورزش رسید
استعفای رحیمی به وزیر ورزش رسید

استعفای رحیمی به وزیر ورزش رسید

آی اسپورت – علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و مرد منتخب وزارت ورزش برای اراده این باشگاه در پی افزایش غیرمنتظره اختلافات با هیئت مدیره این باشگاه و البته حمیدرضا سیاسی، رئیس هیئت مدیره در نامه ای به وزیر ورزش ضمن اعلام استعفا، خواستار ورود او به ماجرای باشگاه پرسپولیس شده است.

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس که ترکیبی غیرمتجانس و غیرهمگون است، از نتایج تیم فوتبال و البته عملکرد علیرضا رحیمی از سمت مدیرعامل به هیچ عنوان رضایت ندارد. باشگاه پرسپولیس که قرار بود توسط این هیئت مدیره به سمت خصوصی سازی حرکت کند، حالا حتی ورشکسته تر از زمانی است که محمد رویانیان آن را به وزارت ورزش تحویل داد.

  ۶  
آی اسپورت
2014-08-11 12:49:23
نظر دهید

۶ نظر
پرسپولیس
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۱
دایی پارسال بازیکنان رو به اعتصاب هدایت کرد حالا داره برایفشار بیشتر به هیات مدبره رحیمی رو به استعفا هول میده
علی
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۲
همه این داستانها زیر سر دایی هستش
behnam
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۶
خبر خوبی بود.....
امیدوارم به زودی خبر اخراج آقا قلدره هم به گوش هوادار برسه
Alireza
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۹
من به عنوان یک پرسپولیسی خوشم از دایی نمیاد ولی همه این کارها زیر سر استیلی و حزبشه هرسال همین کارهارو میکنه ولی این مشکلات قابل حله اما تا موقعی که وزارت و فدراسیون با پرسپولیس مشکل داره هیچ چیزی حل نمیشه
بابا پرسپولیسو منحل کنید راحت بشید لعنت به همتون
مجید
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۱
اگر به ما مردم عادی همین امروز پیشنهاد تجربه خلبانی یا عمل جراحی قلب را بدهند هیچکدام از ما جرات بله گفتن را نخواهیم داشت محال است آدم عاقل بپذیرد. اگر پرسیده شود چرا از این فرصت دست کشیدید همه میگویند ما که متخصص جراحی و خلبانی نیستیم.-- میشود گریبان پیشنهاد دهنده را گرفت که شما چرا میخواستید ما را به ورطه نابودی (خلبانی) بکشانید خوب چرا ما در سایر موضوعات چنین تفکری نداریم حتی در مناظره روز جمعه هنوز ممد مایلی (که به قول خودش با 40 سال سابقه فوتبالی دارد)نمیدانست شاخص های انتخاب یک مدیر عامل در فوتبال امروزی چیست که نصیرزاده برایش از کتاب قرائت میکرد آقایانی که اقای رحیمی را انتخاب کرده اید هنوز 2 روز است که هفته دوم به پایان رسیده آقای خادم کشتی گیر!! چرا این جایگاه را انتخاب کردی که علاوه بر انکه گذشته پر افتخارت را زیر سوال برده با این انتخاب ناهمگون هیات مدیره تیم را به بحران سوق دهید آهای کوچک و بزرگ با شما هستیم !!گوش شنوایی هست؟
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۷
این تیم با این وضعیت تیم نمی شه. آقایان زودتر پاک سازی رو شروع کنید تا دربی نرسیده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر