فهرست
ابن‌قاسم: نصف تیممان هم نداریم اما آکادمی داریم
ابن‌قاسم: نصف تیممان هم نداریم اما آکادمی داریم

ابن‌قاسم: نصف تیممان هم نداریم اما آکادمی داریم

آی اسپورت- سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان که این روزها به شدّت درگیر ماجرای کارتهای پایان خدمت بازیکنان تیمش است، درباره آخرین وضعیت این پرونده به ورزش3 این‌طور می‌گوید: «روند پرونده از تیم ما خارج شده و به سازمان لیگ رفته و ما دیگر منتظر نظر نظام وظیفه و سازمان لیگ هستیم.»
محمّدحسین ابن‌قاسم ادامه می‌دهد: «بهترین روش برای این ماجرا این بود که بازیکنان در تیم‌شان بازی کنند و سر فرصت به پرونده رسیدگی بشود. این بازیکنان همه‌شان گذرنامه و شرایط مسابقه را داشته‌اند و نباید پیش از اثبات چیزی این اتّفاقات می‌افتاد. ما ضرر داده‌ایم و اگر شرایط به این‌گونه نشده بود ما در بازی نخست هم مثل بازی با پرسپولیس پیروز می‌شدیم.»
او دربارۀ شرایط دشوار فولاد چنین می‌گوید: «به هر حال الان هم تیم ما بلاتکلیف است هم تیم‌های نظامی که به دنبال جذب بازیکن سربازها هستند. ما به دلایل مختلف از مصدومیت تا این پروندۀ سربازها شش بازیکن‌مان را نداریم که نیمی از تیم اصلی می‌شود؛ ولی تا اینا به کمک آکادمی‌مان جای خالی‌شان را پر کرده‌ایم.»
سرپرست فولاد با این جمله حرف‌هایش را تمام می‌کند: «من سال‌ها در جبهه‌ها جنگیدم و اگر مسئولان فکر می‌کنن لازم است می‌توانم باز هم به سربازی بروم تا این قضیه زودتر حل بشود!»

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-11 13:30:13
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۳
خبر فوری :آرش افشین با قراردادی دوساله (بعنوان سرباز) به تراکتور پیوست
مجید
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۶
خاطر جمع باش اکر بهترینهای آکادمیت را به ممد مایلی و عزیزی سابق!!؟ میدادی شما هم مانند پرسپولیس دچار بحران بودید منتهی توجیه شما برای بحران عام پسندتر بود منظورم اینه که قدر اسکوچیچ را هم مردم خوزستان هم خود شما بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر