فهرست
پرسپولیس بحرانی تر از دوره رویانیان/ رحیمی – سیاسی، کدامشان می روند؟
پرسپولیس بحرانی تر از دوره رویانیان/ رحیمی – سیاسی، کدامشان می روند؟

پرسپولیس بحرانی تر از دوره رویانیان/ رحیمی – سیاسی، کدامشان می روند؟

آی اسپورت- گفت و گوی تند علیرضا رحیمی با خبرگزاری فارس و حمله شدید او به حمیدرضا سیاسی رئیس هیئت مدیره اختلافات موجود در باشگاه پرسپولیس را آشکارتر کرد.

در حال حاضر باشگاه پرسپولیس به سه جبهه تقسیم شده؛ جبهه طرفداران علی دایی که علیرضا رحیمی زعامت آن را برعهده دارد، جبهه مخالفان دایی و رحیمی به رهبری حمیدرضا سیاسی و گروه بی طرف که شامل اعضای کم نام و نشان تر و کم حرف تر باشگاه پرسپولیس است.

 دو جبهه اول از زمان انتصاب فرمایشی علیرضا رحیمی به سمت مدیرعامل مقابل هم قرار گرفته اند.آنها از زمان جلسه دوم هیئت مدیره که متن آن توسط یکی از نزدیکان رحیمی به بیرون درز کرد، تکلیف خود را مشخص کردند و از آن به بعد هم جنگ سردی بی پایان بین دو طرف درگیر، وجود داشته است. سیاسی از ابتدا متهم به طرفداری از حمید استیلی و سنگ اندازی در کار مدیریت رحیمی و در نهایت ضربه زدن به علی دایی بوده و در عین حال سیاسی، رحیمی را به این ایراد متهم می می کند که از زمان تشکیل هیئت مدیره جدید حتی یکی از مصوبات هیئت مدیره را اجرایی نکرده است. او در جایی گفته است، رحیمی حتی مصوباتی که خود پیشنهاد آنها را داده بود را اجرایی نکرده.

یکی از مهمترین مسائل اخلاف بین دو طرف موضوع کمیته فنی باشگاه پرسپولیس است که رحیمی به انحای مختلف آن را وتو کرده است و حتی اجازه نداده یک جلسه کمیته فنی در باشگاه پرسپولیس تشکیل بشود. رحیمی در این مورد به جز موضوع مخالفت علی دایی، مسئله ترس از امیر عابدینی را داشته. مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس که به هر حال برای پرسپولیسی ها گزینه محتمل تری برای باشگاه پرسپولیس است. این احتیاط رحیمی و مسائل مالی بی پایان باشگاه و بدهکاری های عجیب و غریب پرسپولیس مشکلات لاینحلی هستند که در نهایت کار را به بدترین جای ممکن رسانده اند.

امروز هیئت مدیره پرسپولیس طی قرار قبلی تشکیل جلسه خواهد داد و اگر حمیدرضا سیاسی تیغش ببرد، علی رضا رحیمی از سمت خود در باشگاه پرسپولیس برکنار می شود. البته رحیمی با هوشمندی با بو کشیدن شرایط همه اتفاقات را تحلیل کرده و مصاحبه امروزش هم در همین راستاست. اگر هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس رای به برکناری او بدهد، بدون شک مقابل علی دایی قرار خواهد گرفت چرا که در تصویری که رحیمی امروز منتشر کرده، او به دلیل حمایت از دایی مورد حمله حمیدرضا سیاسی است.

  ۸  
آی اسپورت
2014-08-11 13:34:25
نظر دهید

۸ نظر
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۴
رحیمی زرنگه. خودش رو به دایی چسبوند دایی هم که وصله به لابی با خدا در نتیجه سیاسی بای بای. دوباره پرسپولیس موند و مافیای میلیاردی
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۵
مرگ بر سیاسی
پرسپولیس
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۲
دایی با لابی بازی تیم رو داره نابود میکنه. پارسال با اون اعتصاب دادن بازیکنها امروز با لابی گری با رحیمی
azna
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۰
marg bar rahimi
شهریار
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۱
پرسپولیس مثل همیشه،سیاسی،باز هم سیاسی!رحیمی یا عابدینی..پرسپولیس من کو؟!
مجید
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۱
بعنوان یک هوادار ساده استقلال و جدیدا دل ربوده بازیهای سپاهان و فولاد عرض میشود که اقایان بدنبال زیر اب زدن یکدیگرنباشند و حول محور مشترکات که تیم پرسپولیس است فعلا وحدت کنند اشکالات را شناسایی کرده در رفع آن بکوشند سوال من این است که عابدینی بیاید که چه بشود این چه شدن را خود نمی توانند اجرایی کنند ؟ سابقه عابدینیرا که تازه اینهمه تعهدات نداشت مرور کنند که چه بر سر تیمهای تحت رهبری ایشان ودر دسترس تر از همه داماش گیلان آورده است.
شهریار
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۲
پرسپولیس مثل همیشه،سیاسی،باز هم سیاسی!رحیمی یا عابدینی..پرسپولیس من کو؟!
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۲
لعنت به این علی دایی بی پدر و مقت خور!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر