فهرست
داریوش‌ استقلال؛ امتیازآورترین در نیم فصل دوم
داریوش‌ استقلال؛ امتیازآورترین در نیم فصل دوم

داریوش‌ استقلال؛ امتیازآورترین در نیم فصل دوم

آی اسپورت- حضور شفر در استقلال، در فاز هجومی بیشتر از هر کسی داریوش شجاعیان را شکوفا کرده است.  هزینه بالای دو میلیاردی استقلال برای خرید داریوش شجاعیان در این فصل، فشار زیادی روی او ایجاد کرده بود. شجاعیان در دوران منصوریان، هیچ گلی نزد و فقط یک پاس گل، برای جپاروف فرستاد. آن هم پاسی که در میانه زمین داده شد و چندان موقعیت‌سازی نبود. با رفتن منصوریان، شجاعیان اولین گلش را مقابل سپیدرود زد اما برای اوج گرفتن، مدت بیشتری منتظر ماند و با شفر، به بازیکنی تبدیل شد که استقلالی‌ها برای خریدش حسابی دست به جیب شدند.

دو گل و سه پاس گل، آمار فوق العاده شجاعیان در نیم فصل دوم است. او هفته اول، مقابل صنعت نفت یک گل زد و دو پاس گل داد. بازی دوم با استقلال خوزستان، یکی از گل‌های تیمش را ساخت. مقابل تراکتورسازی استقلالی‌ها نتوانستند گلی به حریف‌شان بزنند و امروز، باز هم با تاثیرگذاری شجاعیان تک گل‌شان به سایپا را زدند. این بار شجاعیان، خودش دروازه حریف را باز کرد.

شجاعیان با تاثیرگذاری روی ۵ گل، بهتر از تمام بازیکنان لیگ برتر نیم فصل دوم را آغاز کرده. آمار و عملکرد موفق که می‌تواند در نیمه دوم فصل، خرید گرانقیمت او برای استقلال را توجیه کند و اوضاع را در تیم جدیدش به نفع او برگرداند.

نود

۹۶ ۲  
آی اسپورت
2018-01-12 19:31:00
نظر دهید

۲ نظر
... هستم در فیفا اشنایانی دارم
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۹
4میلیارد رو بزارند جلوی آبنبات چوبی تبدیل به مسی میشه
علیرضا
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۷
نظرت ارزش خوندن هم نداره واقعا تو استقلال فعلی چند تا بازیکن خوب هست و حتما یکیشون شجاعیانه. واقعا وقتی با چباروف و ابراهیمی وسط زمین هستن استقلال عالی بازی میکنه . بازیکنایی مثل جابر انصاری واقعا سطحشون استقلال نیست باید مثل بیت سعید برن تیم دیگه ای تا هم خودشون موفق باشن و هم ما آروم بشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر