فهرست

دانته: مهم موفقیت بایرن است، نه بازی کردن من

آی اسپورت- دانته، مدافع برزیلی بایرن مونیخ، اعلام کرد که نگران از دست دادن جایگاهش در ترکیب اصلی این تیم، با بازگشت هولگر بداشتوبر، نیست و تاکید کرد که هر تصمیمی که پپ گواردیولا بگیرد را خواهد پذیرفت.

بداشتوبر بعد از یک مصدومیت طولانی مدت، به تمرینات بایرن برگشت و دانته بیش از اینکه نگران از دست رفتن جایگاهش درترکیب اصلی باشد، از بازگشت هم تیمی اش خوشحال است.

او به کیکر گفت:\" اینکه من چه می خواهم زیاد مهم نیست. من تا زمانی که بایرن پیروز شود، خوشحال هستم؛ فارغ از اینکه بازی کنم یا نه. موفقیت تیم مهمترین مسئله است.

من از بازگشت بداشتوبر واقعا خوشحال هستم؛ نه تنها به این دلیل که رقیب من در قلب خط دفاعی است، بلکه به دلیل اینکه یک بازیکن خوب است. بازگشت به میادین بعد از مدتی طولانی غیبت فوق العاده است. من اینجا هستم تا به او کمک کنم. اگر سرمربی تصمیم بگیرد که او در ترکیب اصلی قرار بگیرد، برای او بهترین ها را ارزو می کنم.\"

دانته همچنین در مورد دیدار سوپرکاپ آلمان مقابل دورتموند، گفت:\" دیدارهای ما مقابل دورتموند همیشه مهم است. ما باید چنین دیداری را جدی بگیریم. هواداران انتظار ندارند که نتیجه ای به جز پیروزی کسب کنیم. دورتموند تیم بزرگی است و ما مطمئنا این دیدار را ساده نمی گیریم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-11 13:58:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر