فهرست
گزارش روز:هجوم اسپانیایی ها به شهر کاردیف
گزارش روز:هجوم اسپانیایی ها به شهر کاردیف

گزارش روز:هجوم اسپانیایی ها به شهر کاردیف

آی اسپورت - فردا جدال حساس رئال مادرید و سویا در جریان سوپرجام اروپا برگزار خواهد شد. شهر کاردیف پایتخت کشور ولز میزبان این بازی خواهد بود و بازی قرار است که در ورزشگاه اختصاصی تیم کاردیف سیتی برگزار شود.

از دیروز هجوم اسپانیایی ها برای تماشای این بازی به کاردیف آغاز شده و تاکنون 8000 نفر خود را به این شهر رسانده اند. 6000 بلیط به هر یک از دو تیم اختصاص داده شده که تاکنون دو تیم از این تعداد، 8000 بلیط را به فروش رسانده اند و پیش بینی می شود که تا ساعاتی دیگر 4000 بلیط باقی مانده نز به فروش برسد.

این در حالی است که برای ولزی ها دیگر بلیطی وجود ندارد و مسئولان برگزاری مسابقه اعلام کرده اند که تمام بلیط های اختصاص یافته به میزبان مسابقه به فروش رسیده است.

ورزشگاه کاردیف سیتی 33000 نفر گنجایش دارد و مسلما حضور گرت بیل ولزی در رئال مادرید جو را به نفع رئال خواهد کرد.اسپانیایی ها در سه نقطه از بریتانیا فرود آمده اند.

اولی فرودگاه کادریف که 20 کیلیومتر با استادیوم فاصله دارد. دومی، فرودگاه لندن که 220 کیلومتر با محل برگزاری مسابقه فاصله دارد و سومی، فرودگاه بریستول که با استادیوم کاردیف سیتی، 70 کیلومتر فاصله دارد.

از این فرودگاه اتوبوس های زیادی به مقصد کاردیف وجود دارد و هواداران به راحتی خودشان را به محل برگزاری مسابقه رسانده اند.

مرکز کشور ولز، حال و هوایی اسپانیش به خود گرفته و فردا در روز برگزاری مسابقه این جو داغ تر هم خواهد شد

     
آی اسپورت
2014-08-11 14:30:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر