فهرست
رکورد عجیب الوصل مقابل پرسپولیس؛ حسرت محوطه!
رکورد عجیب الوصل مقابل پرسپولیس؛ حسرت محوطه!

رکورد عجیب الوصل مقابل پرسپولیس؛ حسرت محوطه!

الوصل حریف دست و پا بسته‌ای برای شاگردان برانکو بود و توانست اعتماد به نفس از دست رفته این تیم را تا حدود زیادی برگرداند.  الوصل دقیقا همان حریفی بود که پرسپولیس به آن نیاز داشت. شاگردان برانکو بعد از باخت مقابل السد و مغلوب شدن در دربی پایتخت به حریفی نیاز داشتند که اعتماد به نفس از دست رفته را به همه بازیکنان برگرداند. چه بازیکنانی که در خط حمله در این دو بازی در باز کرده دروازه حریفان ناکام بودند و چه بازیکنان دفاعی که انتقادات زیادی از آنها مطرح شده بود. الوصل هم دقیقا همان حریف مورد نظر بود. تیمی که منبع اعتماد به نفس برای تمام بازیکنان پرسپولیس بود.

بازیکنان پرسپولیس دو گل به این تیم زدند و در فاز دفاعی هم عملکرد بسیار خوبی را ثبت کردند. الوصل در ۹۰دقیقه بازی مقابل پرسپولیس فقط یک لمس توپ در محوطه جریمه پرسپولیس داشت!  لمس توپی که در دقیقه ۸۹ روی تنها کرنر ارسالی الوصلی‌ها در همین دقیقه انجام شد. همچنین بازیکنان این تیم در طول بازی فقط یک شوت داشتند که از پشت محوطه جریمه زده شد و داخل چارچوب بود و با واکنش بیرانوند به بیرون رفت. همانطور که در عکس زیر هم مشخص است لمس توپ بازیکنان السد حتی در پشت محوطه جریمه هم از سه بیشتر نشده و آنها با حضور خط دفاع پرقدرت پرسپولیس حتی نتوانستند به دروازه پرسپولیس نزدیک شوند.

در هیچ کدام از بازی‌های قبلی پرسپولیس در آسیا که در آنها برنده یا بازنده شده بازی تا این‌حد یک‌طرفه نبوده است. مثلا در بازی با نسف قارشی که پرسپولیس با سه گل برنده شد بازیکنان حریف ۱۳ لمس توپ در محوطه جریمه پرسپولیس داشتند. در بازی با السد که پرسپولیس سه گل دریافت کرد شاگردان برانکو بیش از ۲۰ لمس توپ در محوطه جریمه حریف‌شان داشتند. این آمار الوصل در آسیا هم منحصر به فرد بوده است و یک رکورد محسوب می‌شود.

نود

۵    
آی اسپورت
2018-03-06 18:26:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر