فهرست
سیاسی: وقت ندارم صحبت های رحیمی را بخوانم!/ از افشاگری او استقبال می کنم
سیاسی: وقت ندارم صحبت های رحیمی را بخوانم!/ از افشاگری او استقبال می کنم

سیاسی: وقت ندارم صحبت های رحیمی را بخوانم!/ از افشاگری او استقبال می کنم

 آی اسپورت - شکاف بین هیات مدیره و مدیرعامل پرسپولیس به اندازه ای عیان شده است، که به نظر می رسد در پایان جلسه امروز یک نفر از بین سیاسی- رحیمی باشگاه را ترک کند. یکی از اختلاف نظرهای جدی این دو گروه بر سر علی دایی است اما داستان اسپانسرینگ و مسائل دیگری نیز وارد این دعوای شدید لفظی شده است.

پس از صحبت های تند روز گذشته سیاسی در مورد سرنوشت پرسپولیس و احتمال تغییر دایی، رحیمی صبح امروز با تندی بیشتری پاسخ او را داد و اعلام کرد: « این را بار دیگر تأکید می‌کنم اگر وزارت ورزش امروز وضعیت باشگاه پرسپولیس را رسیدگی نکند حرف‌هایی که نباید را می‌زنم و افشاگری می کنم یا برخی از اعضای هیئت مدیره باید بروند».

حمیدرضا سیاسی نیز ساعاتی بعد در گفتگو با مهر اینگونه پاسخ رحیمی را داد: «ایشان نظرشان را گفته‌اند ولی من هنوز فرصت نکرده‌ام صحبت‌های رحیمی را مطالعه کنم! مسائلی هست که باید مطالعه و بعد صحبت کنم.

او در در ارتباط با تهدید رحیمی به افشاگری نیز گفت: رحیمی حتما این کار را بکند. من از آن استقبال خواهم کرد.

به نظر می رسد کار در باشگاه پرسپولیس شدیدا بالا گرفته است. حالا شاید مشخص شود که چرا این تیم نتوانسته در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشته باشد و چرا آرامش، این روزها هیچ نسبتی با کادر فنی و بازیکنان سرخپوش پایتخت ندارد. 

  ۷  
آی اسپورت
2014-08-11 14:37:50
نظر دهید

۷ نظر
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۵
رحیمی دایی حیا کنین لابی بازی رو رها کنین
حسن
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۵
دایی رحیمی رو شیر کرده تا بر علیه هیات مدیره جبهه بگیره
مجید
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۷
وقتی تند حرف میزنی و او تند جواب میدهد چرا صادقیان در مستطیل سبز تند حرف نزند تا داور هم تند به او کارت قرمز بدهد. مشکلات را که با تند حرف زدن تحلیل نمیکنند . مشکلات علت دارد --این علتها را شناسایی میکنند و بعد از شناسایی به دنبال راه حل علمی میگردنند. راه حل علمی هم یعنی انکه صحت ان در میدان تجربه ازموده شود . یکسری بحرانها هستندکه قبلا تکرار شده اند در ایران یا در جهان راه حل های موفقیت امیز قبلی را الگو میگیرنند . اگر مشکل جدید است و راه حل ها منطقی نیست ان را به عنوان پروژه به اتاق فکر میبرنند از خبرگان کمک گرفته حل میکنند . بابا هر ماه یک اتومبیل --یک تبلت جدید به بازار می اید انوقت موضوعات در حیطه فوتبال اینقدر پیچیده شده .در ضمن یکی از مشکلات را رسانه ایی کنید تا عقل جمعی یاریتان دهد یا از همه در دسترس تر بدهید به عنوان پروژه به این بچه های دوست داشتی آی اسپورت چشم باز کنید زیاد ادم داریم جناب سیاسی
علی پارسا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۵
وقتی یه کشتی گیر برای این دوتیم با قدمت پایتخت تصمیم گیری میکنه و تعیین میکنه که چه کسی مدیر عامل بشه بهتر ازاین هم نمیشه انتظار داشت
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۵
رحیمی هم بازیچه کار های دایی شده
دایی کثیف ترین فرد فوتبال ایران هست
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۹
دایی مقصر اول آخر هست
نام و نام خانوادگی 2
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۵
افشارزاده دایی حیا کنین مافیا بازی رو رها کنین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر