فهرست
خادم تایید کرد: بله، رحیمی پیشنهاد ما بود
خادم تایید کرد: بله، رحیمی پیشنهاد ما بود

خادم تایید کرد: بله، رحیمی پیشنهاد ما بود

آی اسپورت- چند هفته ای می شد که فضای اطراف باشگاه پرسپولیس، خبر از یک اختلاف نظر برزگ مدیریتی در این تیم می داد. این آتش، سرانجام از زیر خاکستر خارج شد تا رحیمی و سیاسی با مصاحبه های تندشان علیه یکدیگر، سوژه اول رسانه های ورزشی ایران بشوند.

این اختلاف بعد از شعار علیه رئیس هیات مدیره در تمرین دیروز پرسپولیس علنی شد. حمیدرضا سیاسی بلافاصله دلیل این شعارها را، پرداخت پول از سوی عده ای در باشگاه به لیدرها دانست و البته اضافه کرد که صبر و تحمل زیادی ندارد و از آنجایی که هیات مدیره بالاتر از مدیرعامل است، این احتمال وجود دارد که خود او راسا تصمیم هایی برای انجام تغییرات در باشگاه بگیرد.

یک روز بعد، رحیمی پاسخ سیاسی را داد. مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس از حضور افرادی در هیات مدیره حرف زد که به دنبال نتیجه نگرفتن تیم هستند و می خواهند دایی را برکنار کنند. او تهدید کرد که اگر این افراد از باشگاه نرود، نامه افشاگرانه اش به وزارت ورزش را رسانه ای خواهد کرد.

ساعاتی بعد دادکان نیز وارد ماجرا شد و از رحیمی خواست که حقیقت را به مردم بگوید و اعتراف کند که هرگز گزینه مدنظر هیات مدیره باشگاه برای مدیریت تیم نبوده است و اصلا سرمنشا همه اختلاف ها، همین تصمیم مدیریت او در باشگاه از سوی وزارت ورزش و علیرغم میل برخی از اعضای هیات مدیره بوده است.

سرانجام معاون حقوقی وزارت ورزش نیز به اتفاقات عجیب باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد. خادم امروز پیش از جلسه با سیاسی و رحیمی، در گفتگو با خبرآنلاین تایید کرد که رحیمی، پیشنهاد وزارت به هیات مدیره بوده است:« در ابتدای فصل هیات مدیره امی برای پرسپولیس گذاشتیم و مدیر پیشنهاد دادیم. آن هیات مدیره هم به پیشنهاد ما رای اعتماد داده است. هیات مدیره هیات مدیره ای بی اثر نیست و حرف هایی دارند که خیلی هایش وارد است و خیلی هایش وارد نیست اما این ماهیت هیات مدیره است که بحث هایی مطرح می شود . برآیند این حرف ها اثرگذار است. ما دنبال قدرت هیات مدیره و حضورش در تصمیم سازی ها هستیم. البته از مدیری که خودمان آوردیم باز هم حمایت می کنیم. مدیرعامل باید در چارچوب وظایفش ادامه دهد . اما توصیه مان این است که هیچ یک از دو طرف وارد فضاهای نادرست و حرف های اتهام برانگیز نشوند».

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-11 20:22:25
نظر دهید

۳ نظر
منچستر
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
کیرم تو ناموست خادم بی ناموس
منچستر
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
کیرم تو ناموست خادم بی ناموس
مجید
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۴
امیدوارم خادم عزیزمصداق این شعر نباشد که: گر نیاموخت از گردش روزگار -- نیاموزد از هیچ آموزگار --- شما که زمانی کشتی گیر بودی ایا برای شرکت کردن خودت دریک مسابقه مهم یا زمانی که مربی بودی برای انتخاب گشتی گیر مدال اور معیار یا استاندارد نداشتی -همان چیزی که با آن دیگران را ارزیابی میکنند بعد مطابق دوری یا نزدیکی به استانداردها خود یا افراد را برای گزینش انتخاب میکنند؟ ایا شما در ذهن خودت در زمانی که میخواستی مدیران عامل را انتخاب کنی (فرق نمیکنه برای 2 باشگاه مشهور) معیار مدیر فوتبالی را مرور نکردی! اگر در این زمینه استاندارد نداشتی (که بنظر می اید نداشتی) شد با اهل خبره --قدیمی های فوتبال -- ورزشی نویسهای فهیم که در این مملکت تعدادشان کم نیست مشورت بگیری! اگر در رسانه بگویی اره میبینی که فوتبال زود ارزیابی خودش را کرده نتیجه عمل را بروز میدهد یک وقت به فوتبال نگی که: بسوزه پدر این فوتبال بی رحم که نمیگذاره اب خوش از گلوی آدم پایین بره--ایا وقت آن نرسیده دست اندرکاران به مقوله بس مهم بسیار مهم --بسیاربسیار مهم انتخاب---- مدیر--- توجه بیشتری کنند/؟ بگذار یک مثال در باره نقش مدیریا مدیران در یک حوزه پیرامونی برایت بزنم----چند وقت پیش یکی از مقامات آمریکا گفت : ما همان مقدار کمک مالی که به آلمان بعد از جنگ جهانی دوم کردیم دقیقا همان مقدار به افغانستان کمک مالی کرده ایم. خادم جان الان المان قدرت اول اروپاست اما خودتت در باره افغانستان بگو در کجاست!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر