فهرست
کنایه عنایتی به نکونام: امیر مرا نخواست اما علیه او مصاحبه نمی کنم
کنایه عنایتی به نکونام: امیر مرا نخواست اما علیه او مصاحبه نمی کنم

کنایه عنایتی به نکونام: امیر مرا نخواست اما علیه او مصاحبه نمی کنم

آی اسپورت - بعد از نمایش ضعیف در هفته اول، دومین هفته از رقابت های لیگ برتر برای عنایتی با درخشش و گلزنی همراه شد. مهاجم اسبق استقلال و حال حاضر پدیده مشهد، حالا زمان را مغتنم شمرده تا در روزهای مصاحبه های مداوم و افشاگری علیه سرمربی آبی های پایتخت، به حمایت از او بپردازد. عنایتی که زمانی با تصمیم قلعه نویی به سپاهان رفت و همواره به خاطر این انتقال با واکنش های منفی اصفهانی ها روبرو می شد، امروز در حمایت از سرمربی سابق اش به فارس گفته است:

«متأسفانه این روزها حرمت‌ها از بین رفته و احترام کمرنگ شده است و شرایط به گونه‌ای شده که اگر در تیمی باشیم همه چیز خوب است و اگر از تیم بیرون برویم افشا می‌کنیم! اگر چنین موضوعی بوده چرا همان موقع که در تیم بودیم افشاء نکردیم؟! ما باید سطح درکمان را بالاتر ببریم و هرچه هست همان را بپذیریم. من علیه کسی حرف نمی‌زنم چرا که قلعه‌نویی سه سال مربی من بوده و الآن هم سه فصل است که می‌گوید من را نمی‌خواهد اما علیه او حرف نمی‌زنم و ناراحت هم نیستم چرا که دنیای حرفه‌ای است و همانگونه من یک روز به استقلال آمدم یک روز هم از این تیم می‌روم و امیدوارم که این حرف‌ها هرچه زودتر تمام شود.»

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-11 15:23:17
نظر دهید

۳ نظر
علیرضا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۳
تو هم یکی هستی مثل خود اون مافیا
مجید
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۲
شیر مادرت حلالت باشه بزرگ . همین درکهاست که هرکس رعایت کنه به او میگویند--- بزرگ--خاطره گل زدنیهایت در استقلال از یادمان نمی رود-- ایام خوشی برایت آرزو میکنیم.
ایمان
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۷
افرین به درکت.به این میگن فوتبالیست حرفه ایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر