فهرست

رزومه یک مدافع ایتالیایی روی میز رحیمی

آی اسپورت- از صبح دیروز و قبل از اینکه داستان اومانیا – پرسپولیس جدی شود، اخباری در خصوص جذب مدافع خارجی جدید از سوی پرسپولیس شنیده شد که البته نام و نشانی نداشت  تا اینکه مشخص شد جسه بواتنگ کاپیتان سابق ارسنال یکی از گزینه های پیشنهاد شده به علی دایی است  و ظاهرا مدافع میانی و هافبک دفاعی است.
 اما در حالی که گفته می شود اومانا چهارشنبه یا پنجشنبه در تهران خواهد بود همچنان گزینه های دیگری هم به رحیمی و دایی معرفی می شود تا اگر داستان مدافع کاستاریکایی به نهایت نرسید دست پرسپولیس خالی نباشد.
یک منبع موثق اعلام کرد عصر دیروز گزینه خارجی جدیدی به علیرضا رحیمی معرفی شده تا اگر پرسپولیس با اومانیا به توافق نهایی نرسید روی این گزینه هم فکر کند. این بازیکن فلیسه پیکولو نام دارد. مدافع میانی 30 ساله ایتالیایی که دو مقطع عضو یوونتوس بوده اما تنها 7 بازی برای این تیم انجام داده. پیکولو در عضویت تیم کومو (سری ب) هم بوده و از تیم‌های یوونتوس، رجینا و امپولی به ترتیب به صورت قرضی راهی لچه (در سریc1) ، لاتزیو و کیوو شده است.
جالب اینکه این بازیکن قبلا به ذوب‌آهن پیشنهاد شده بود اما یحیی گل محمدی گفته بود سن او زیاد است و به این خاطر از خریدش انصراف داد.
     
آی اسپورت
2014-08-11 16:22:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر