فهرست
یوهان کرویف:جای بارسا و رئال عوض شده است/انریکه کار سختی در بارسلونا دارد/ مسی آماده نیست او نیاز به حمایت دارد
یوهان کرویف:جای بارسا و رئال عوض شده است/انریکه کار سختی در بارسلونا دارد/ مسی آماده نیست او نیاز به حمایت دارد

یوهان کرویف:جای بارسا و رئال عوض شده است/انریکه کار سختی در بارسلونا دارد/ مسی آماده نیست او نیاز به حمایت دارد

آی اسپورت - یوهان کرویف اسطوره هلندی باشگاه بارسلونا که مدتهاست با مدیرت این باشگاه به مشکل برخورد کرده؛ امروز در مصاحبه با نشریه \"Ultima hora\" در مورد شرایط این روزهای بارسا و البته رئال صحبت کرده است


لوئیس انریکه 

او را خیلی با انگیزه دیده ام. می خواهد کارش را به خوبی انجام داده و چیزهای جدیدی به بارسا عرضه کند.مهمترین کاری که او باید انجام دهد؛ یکی افزایش سطح بازی بارساست و دیگری تزریق انگیزه و هیجان به شاگردانش است. او باید بازیکنان این تیم را به خودش متقاعد کند.کاری دشوار و نیازمند اتخاذ تصمیمات درست است.


مسی-سوارس و نیمار، همزمان در ترکیب 11 نفره؟

بله.هر سه بازیکن بازیکنانی بزرگ و باکیفیت هستند که هرکدام می توانند چیز جدیدی به بارسا اضافه کنند.ولی باید ببینیم که این سه نفر، چگونه در کنار یکدیگر بازی خواهند کرد؟

هر سه بازیکن بسیار پرتحرک و از لحاظ فردی بسیار با تکنیک هستند. اما حقیقتا نمی دانم با حضور این سه بازیکن بصورت همزمان در ترکیب بارسا، این تیم بالانس خواهد بود یا خیر؟ گذشت زمان جواب سوال شما را خواهد داد.


تجدید قرارداد مسی

برای اینکه بدانیم بر یک بازیکن چه می گذرد باید درون باشگاه باشیم. آن وقت بهتر می توانیم در این مورد قضاوت کنیم. هر بازیکن، دارای یک جایگاه مخصوص به خود در یک باشگاه است.

مسی هم، هر ساله در حال پیشرفت بوده و دیگر آن جوان 18 ساله فقیر سابق نیست. رشد او وحشتناک بوده چه از لحاظ ثروت و چه از لحاظ محبوبیت در میان هواداران.

با این حال هر بازیکنی اگر دچار افتی طولانی شود از سوی هواداران مواخذه خواهد شد. همانطور که در صورت درخشش، از سوی همین 100 هزار هوادار نوکمپ تشویق خواهد شد.

زندگی همین است و شما باید سعی کنید روندی صعودی داشته باشید. امیدوارم انریکه بتواند مسی را به دوران اوجش برگرداند و او را در این فصل در فرم همیشگیش ببینیم.


از مسی حمایت می کنید....

بله، چرا که من می دانم که اگر کنترل امور از دست شما خارج شود؛ تاوانش را خواهید داد. فصل گذشته فصلی بدون جام برای بارسا بود. ضربه ای سخت برای مسی. او نباید در این شرایط تنها گذاشته شود.

مسی نیاز به حمایت دارد. تا حد توان باید به او کمک شود تا به فرم 100 درصد آمادگی خود دست یابد. رسیدن به چنین شرایطی اصلا آسان نیست و مسی هم مثل همه ما یک انسان است


خرید های جدید رئال مادرید

تونی کروس از بهترین های بایرن در فصل گذشته بود. او همچنین در جام جهانی برای آلمان بازی های بسیار خوبی انجام داد. قدرت حمل توپ و پاسکاری های او بسیار خوب است.

خامس رودریگس هم یه استعداد بسیار بزرگ است. رئال با این خرید ها بسیار قدرتمندتر خواهد شد. مادریدی ها تیم بسیار باکیفیتی بودند و با این دو بازیکن، بهتر هم خواهند شد.

در خط حمله و میانه میدان بازیکنان بزرگی در رئال حضور دارند.زمانی بارسا چنین بازیکنانی جذب می کرد و حالا برعکس شده است.

ترجمه : رضا سیف

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-11 16:29:24
نظر دهید

۱ نظر
روح الله پرهمت
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۱
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2014/08/11/5024737/why-real-madrid-are-worried-about-ronaldos-chronic-knee?ICID=HP_HN_HP_RI_0_3
ممنون اینم ترجمه کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر