فهرست
آجرلو و تایید ادعای قلعه نویی: به او پیشنهاد دادیم اما پای حرف هایش ماند/ او به اخلاقیات پایبند است
آجرلو و تایید ادعای قلعه نویی: به او پیشنهاد دادیم اما پای حرف هایش ماند/ او به اخلاقیات پایبند است

آجرلو و تایید ادعای قلعه نویی: به او پیشنهاد دادیم اما پای حرف هایش ماند/ او به اخلاقیات پایبند است


آی اسپورت- امیرقلعه نویی پیش از بازی با استقلال خوزستان در ارتباط با انتقاداتی که از وی شده بود مثالی از گذشته زد مبنی بر اینکه پیشنهاد میلیاردی – سال ۸۷ – استیل اذین را فقط به دلیل اینکه شفاها به سپاهانیها قول داه بود را نپذیرفته سرمربی استقلال در ان مصاحبه گفت :در پایان فصل سپاهان قهرمان شد و فردای آن روز با من جلسه گذاشتند. از من پرسیدند چه کار می‌کنی که من در جواب گفتم می‌مانم نه قراردادی امضا کردم و نه مسئله دیگری فقط حرف زدم پس از آن به تهران آمدم. هدایتی با من جلسه‌ای گذاشت. آجرلو مدیرعامل وقت استیل‌آذین مرا به خانه‌اش برد و در کنار زن و بچه‌اش که خیلی هم محجبه بودند جلسه گذاشت. من به آجرلو گفتم که یک مشکلی دارم که اگر آن حل شود مسئله‌ای نیست. تفاوت قیمت سپاهان و استیل‌آذین ۸۰۰ میلیون بود که آن پول در زمان کنونی ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون می‌شود چیزی حدود ۳ برابر. من فقط حرف زده بودم. نه چیزی امضا کرده بودم و نه مسئله دیگری وجود داشت. آیا کسی را سراغ دارید که اینگونه از ۸۰۰ میلیون بگذرد؟ بعد می‌آیند موارد چیپ و اراجیف را مطرح می‌کنند.”
“من پای مسئله‌ای ماندم که هیچ ارزش و اعتباری نداشت فقط حرف بود. یک ماه و نیم ساکت و آجرلو تلفنی ارتباط داشتند اما این اتفاق رخ نداد. آجرلو پس از این مدت گفت یک مرد پیدا شده و روی حرفی که زده ایستاد. باور هم نمی‌کردند که سر چیزی که امضا نکرده‌ام ایستادم. سوال من این است اگر کسی از آن رقم‌ها می‌گذرد از اصولش عدول میکند؟
به همین منظور به سراغ  سردار آجرلو رفتیم تا صحت ان ماجرا را جویا شویم .سردار اینگونه سوال ما را پاسخ داد:
این که گفته می شود امیر قلعه نویی و بنده برای حضور ایشان در استیل آذین گفتگو کردیم درست است و من این موضوع را تایید می کنم.
یادم هست آقای قلعه نویی را برای سرمربیگری در استیل آذین انتخاب کردم و ایشان را به منزل دعوت کردم . یک دعوت خانوادگی بود و با هم به گفتگو نشستیم و همان جا رسما پیشنهاد دادم تا وی هدایت تیم ما را بعهده بگیرد.
قلعه نویی پذیرفت ولی گفت که با باشگاه سپاهان صحبت کرده و با این که قراردادی ندارد از نظر اخلاقی به اصفهانی ها متعهد است و همین که قلعه نویی به اخلاقیات پایبند بوده هست به نظرم بسیار قابل تحسین است و این روحیه باید در فوتبال ما وجود داشته باشد.

 

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-11 17:09:32
نظر دهید

۴ نظر
ایمان
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۳
همیشه پشت سر ادم موفق حرف زیاد هست.واسه ما که قلعه نویی رو که میدونیم به هیچ بازیکنی باج نمیده خیلی وقته میشناسیم.دمش گرم که جلوی امثال نکو نام وایستاد!
a
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۴
امیر خانه دیگه،حسرت لنگیا
محمد
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۲۸
امیر خان دیگه رئیس مافیا فوتبال ایران
مشروح
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۱۹
شما چرا تمام واقعیت رو نمی نویسید؟ آجرلو در مصاحبه با روزنامه شوت گفته باشگاه استیل آذین قلعه نویی را نمی خواسته و من شخصا مایل بودم قلعه نویی را حذب کنم این که مبلغ قرارداد چقدر بوده هم دقیقا یادم نیست قلعه نویی هم گفت من با باشگاه سپاهان حرف زدم و اگر شما بتوانید آنها را راضی کنید من به تیم شکا می آیم . با توجه به جو پرسپولیسی استیل آذین با آمدن قلعه نویی مخالفت کرد و ما دیگر پیگیر نشدیم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر