فهرست
میرو کلوزه از بازی های ملی خداحافظی کرد
میرو کلوزه از بازی های ملی خداحافظی کرد

میرو کلوزه از بازی های ملی خداحافظی کرد

آی اسپورت- میرو کلوزه، مهاجم باتجربه تیم ملی آلمان و بهترین گلزن تاریخ جام جهانی از بازی های ملی خداحافظی کرد.

کلوزه 36 ساله که در جام جهانی 2104 با تیم ملی آلمان قهرمان جهان شد، با 137 بازی و 71 گل ملی، سرانجام تصمیم گرفت که به دوران پرافتخار حضورش در ترکیب مانشافت پایان بدهد. او بهترین گلزن تاریخ تیم ملی آلمان نیست هست.

او در مورد تصمیمش برای خداحافظی از بازی های ملی گفت:\" با قهرمانی جهان در برزیل، رویای کودکی ام محقق شد و من خوشحال و مفتخرم که در تیمی بودم که توانست چنین موفقیت بزرگی را به فوتبال آلمان، هدیه کند. لحظاتی هیجان انگیز و به یاد ماندنی را در تیم ملی سپری کردم. چند هفته قبل، دوباره چنین افتخاری نصیبم شد. فکر می کنم حالا، بهترین زمان برای خداحافظی از تیم ملی باشد.

می خواهم در اینجا از فدراسیون فوتبال آلمان، رییس فدراسیون، بازیکنان، هواداران و البته سه فردی که در طول این 13 سال، مربی من در تیم ملی بودند، تشکر کنم. به خصوص از یواخیم لو تشکر می کنم که همیشه به من اعتماد داشت و احترامی دو جانبه، در صحبت های ما بود. در هر صورت دیگر همکاری ما به پایان رسیده است.\"

کلوزه اولین بازی ملی اش برای آلمان را در سال 2001 در دیدار مقابل آلبانی انجام داد و در همان دیدار، اولین گلش را نیز به ثمر رساند. او تنها 13 بازی تا رسیدن به رکورد 150 بازی ملی لوتار ماتئوس فاصله داشت.

     
آی اسپورت
2014-08-11 17:27:50
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر