فهرست
تعطیلات نیم فصل لیگ برتر :52 روز/آقای تاج  رئیس بوندس لیگا !
تعطیلات نیم فصل لیگ برتر :52 روز/آقای تاج رئیس بوندس لیگا !

تعطیلات نیم فصل لیگ برتر :52 روز/آقای تاج رئیس بوندس لیگا !

آی اسپورت – در اتفاقی بی سابقه برنامه  کل رقابت های لیگ برتر با تاریخ و ساعت اعلام شد.پیش از این تنها  برنامه 6 هفته از رقابت های  لیگ چهاردهم اعلام شده بود اما امروز سازمان لیگ برنامه  کامل رقابت های لیگ برتر را تا هفته پایانی اعلام کرد.اما در این برنامه مشخص شده تیم ها بعد از انجام دو هفته از نیم فصل دوم وارد تعطیلات نیم فصل می شوند و در واقع نیم فصل اصلی   بعد از هفته هفدهم خواهد بود.
البته نیم فصل اول قانونا بعد از انجام بازی های هفته پانزدهم طی روزهای 29 و 30 آبان ماه انجام می شود اما در همین ماه دو هفته ازدور برگشت هم انجام خواهد شد تا بعد از انجام 17 بازی تعطیلات طولانی نیم فصل برای حضور آغاز شود.
امسال تعطیلات نیم فصل به خاطر برگزاری جام ملت های آسیا فوق العاده طولانی شده  و به 52 روز می رسد.یعنی لیگ از روز جمعه 21 آذر  بعد از انجام بازی های هفته هفدهم تعطیل می شود و از روز دوشنبه 13 بهمن با انجام بازی های هفته هجدهم از سر گرفته خواهد شد.
در این بین بازیکنان ملی پوش تیم ها به اردوی تیم ملی و سپس جام ملت های آسیا خواهند رفت اما سوال بزرگ اینجاست که تیم های باشگاهی لیگ برتری طی این مدت طولانی چگونه باید خودشان را آماده مسابقه نگه دارند؟
با اعمال این برنامه و تعطیلات 52 روزه حالا لیگ برتر فوتبال ایران حداقل به خاطر زمان تعطیلات نیم فصلش شبیه به بوندس لیگای آلمان شده که به خاطر سرمای هوا  حدود دو ماه تعطیل می شود!

     
آی اسپورت
2014-08-11 17:35:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر