فهرست
استقلال، تیمی که سخت گل می‌خورد!
استقلال، تیمی که سخت گل می‌خورد!

استقلال، تیمی که سخت گل می‌خورد!

آی‌اسپورت- استقلال تهران، تیمی که همواره در لیگ برتر مدافعان خوب و قابل اعتمادی را در ترکیب خود داشته است و این فصل هم بر خلاف یکی دو فصل گذشته باز هم روند خوب خود را در خط دفاع حفظ کرده است. فصل گذشته یکی از مشکلات اصلی تیم منصوریان خط دفاع این تیم بود. دفاعی نسبتا کند و بی تجربه، اما در فصل جدید اوضاع برای تیم منصوریان به کلی تغییر کرده است و خرید پژمان منتظری شاید مهم ترین اتفاق این تیم در آرایش دفاعی استقلال بوده است.

استقلال در فصل گذشته در 30 بازی که انجام داد 27 گل دریافت کرد که 6 گل از این 27 گل در 4 بازی اول دریافت شد. اما در فصل جدید تا به این لحظه تیم منصوریان تنها 2 گل خورده است که هر دو نیز از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است. دو پنالتی که اولین آن نتیجه بی تجربگی عظیم گوک، مدافع جوان این تیم بوده است و دومین پنالتی نیز بخاطر خطای سید مهدی رحمتی به دست آمد.

عناصر دفاعی و آرایش بازیکنان استقلال در 4 بازی اخیر تغییر چندانی نداشته است. در هر چهار دیدار سید مهدی رحمتی دروزن دروازه ایستاده است که در این فصل تاکنون عملکرد قابل قبولی داشته است مخصوصا دیدار استقلال-تراکتورسازی که رحمتی یکی از خوب های استقلال بود. پژمان منتظری دیگر مهره ثابت استقلال در خط دفاع بود و روزبه چشمی به عنوان هافبک دفاعی در هر چهار دیدار حضور داشت. وریا غفوری سه بازی به عنوان مدافع راست، میلاد زکی پور و یعقوب کریمی هر کدام دو بازی در دفاع چپ، خسرو حیدری یک بازی به عنوان مدافع راست، مجید حسینی سه بازی در دفاع وسط و عظیم گوک هم یک بازی در دفاع وسط بازی کردند. امید نورافکن نیز در کنار روزبه چشمی به عنوان یکی از هافبک های دفاعی حضور داشته است.

حالا باید دید که آیا دفاع استقلال همین گونه مستحکم عمل خواهد کرد یا خیر؟ استقلال در این 4 دیدار با تیم هایی بازی کرده که از قدرت هجومی خوبی برخوردار هستند اما هیچ کدام از آنها موفق به بازکردن دروازه استقلال در جریان بازی نشدند.

۵ ۵  
آی اسپورت
2017-08-21 01:09:00
نظر دهید

۵ نظر
عبد الرحمن عموری
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۲۸
سهمیه من رو کنار گذاشتند
۷
منصوریان یک نماد است
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۶:۳۸
نماد علم و به روز بودن و داشتن فونداسیون مبتنی بر فضای فرشینگ و محیطی و طبیعی است درین ساختار دفاع بهترین عملکرد را دارد.
خلاصه
با داشعلی تا ۱۴۰۴
۶
iman
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۱۴
آی اسپورت جان
تو هم شدی یکی از جیره خوران...علی لیدریان
نوش جونتون
#پیتزا_ مخلوط
۴ ۱
محمد حسین
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
از جیره خواری یا حب منصوریان یا افتخاری نیست بیچاره ها میترسند فتح الله زاده- امیرخان برگردند اونوقت طاهری دنبال سوراخ موش بگرده، برانکو هم دوباره آواره بشه
آخه نویسنده احمق، ملتو چی فرض کردی تو 4 بازی دو تیم 1-0 از منصوریان جلو افتادند چرا بیشتر گل بزنند خوب بازی را اداره و کنترل کردند که برنده برند بیرون، یه تیم هم که 0-0 میخواسته بازی را بسته تا به مطلوب برسه، میمونه تراکتور که یکی مربیشه در حد منصوریان
۱
ata
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۰۳
جناب منصوریان تمام رکوردهای مثبت تاریخ استقلال را نابود کرد و تمام رکوردهای منفی که در تاریخ باشگاه نبود را هم یه تنه بوجود آورد
خدا ازش نگذره که از رو هم نمیره
شیوه حرف زدن تو کنفرانس خبری را هم بلد نیست
وقتی کنفرانسش شروع میشه انگار یه قسمت دیگه از طنز شب های برره داره اکران میشه

کاش خودش بفهمه و زودتر دست از سر استقلال برداره
یکی نیست بهش بگه آخه آدم ناحسابی استقلال همه چیز (پول ، محبوبیت و...)به تو داد چرا تو داری هرچیزی که استقلال تو این همه سال جمع کرده بود را نابود میکنی؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر