فهرست
منتخب نود و هشت 6 – پرسپولیس 6/ خداداد نمک  ستاره ها،مینانوند عصبی و معترض
منتخب نود و هشت 6 – پرسپولیس 6/ خداداد نمک ستاره ها،مینانوند عصبی و معترض

منتخب نود و هشت 6 – پرسپولیس 6/ خداداد نمک ستاره ها،مینانوند عصبی و معترض

آی اسپورت – دقایقی پیش بازی دوستانه و البته جذابی بین تیم های منتخب جام جهانی 98 و پرسپولیس برگزار شد.این مسابقه فوتسال در سالن هندبال فدراسیون هندبال برگزار وقرار شد عواید آن به  مسائل خیرخواهانه برسد.این مسابقه جذاب 12 گل داشت که سهم هر کدام از دو تیم 6 گل بود.
در این بازی  هادی طباطبایی، نیما نکیسا،حمید استیلی، علی لطیفی، مهرداد  مینانوند، رضا شاهرودی، مهدی مهدوی کیا، علی موسوی، سیروس دین محمدی، خداداد عزیزی، اسماعیل حلالی، مهدی هاشمی نسب،ستار همدانی و مجید نامجو مطلق در تیم سفید پوش منتخب 98 به میدان رفتند.
در تیم پرسپولیس هم  بهروز سلطانی،نادر باقری، رحیم یوسفی، مرتضی فنونی زاده،وحید مظاهری، رضا جباری، بهنام ابوالقاسم پور، سعید نعیم آبادی، سهراب انتظاری ،علی سلمانی، بهنام طاهرزاده، جواد حسن زاده و بهزاد داداش زاده بازی کردند.
خداداد عزیزی نمک این مسابق بود.او در نیمه دوم بعد از برخورد با نادر باقری  دروازه بان پرسپولیس روی  او افتاد و تا  یکی دو دقیقه قصد بلند شدن از  روی اوین گژلر درشت اندام را نداشت به شکلی که باقری مدام  به او می گفت  دوربین ها روی آنها زوم هستند اما خداداد توجهی نمی کرد.
تیم 98 در دقایقی کوتاه بازی 3-3 مساوی را 6-3 به نفع خود کرد تا پرسپولیسی ها  وقت استراحت بگیرند.در این لحظه خداداد ،مهدوی کیا را از روی نیمکت تیم 98 صدا کرد  و گفت:« بیا کارت دارم.» وقتی کیا به خداداد رسید وی به کیا گفت باید برود و در تیم پرسپولیس بازی کند تا ضعف آنها را بپوشاند اما مهدوی کیا از این کار انصراف داد.
لحظاتی بعد سهراب انتظاری به بازی برگشت و با گلزنی هایش پرسپولیس  گل های خورده را جبران کرد و کار را به تساوی کشید.انتظاری در این بازی با شماره 8 هت تریک کرد.
از نکات جالب دیگر اینکه در اوایل نیمه دوم این بازی علی لطیفی و حمید استیلی سالن مسابقه را ترک کردند تا به محل تمرین  تیم راه آهن برسند.
مهرداد مینانوند هم که به گل پنجم پرسپولیس اعتراض داشت در دقایق پایانی  مدام به داوری اعتراض می کرد  و بعد از اینکه عصبانی شد تکل محکمی روی پای نعیم آبادی رفت.
مهدی هاشمی‌نسب، علی لطیفی، علی موسوی ( 3گل) و دین‌محمدی گل‌های تیم منتخب 98 را به ثمر رساندند و بهنام ابوالقاسم‌پور( 2 گل)، سهراب انتظاری( 3 گل) و بهنام طاهر‌زاده گل‌های تیم پیشکسوتان پرسپولیس را زدند.
     
آی اسپورت
2014-08-11 18:27:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر