فهرست
اتوئو منتظر پیشنهاد اینتر؛ سامی به سن سیرو برمی گردد؟
اتوئو منتظر پیشنهاد اینتر؛ سامی به سن سیرو برمی گردد؟

اتوئو منتظر پیشنهاد اینتر؛ سامی به سن سیرو برمی گردد؟

آی اسپورت- به گزارش رسانه های ایتالیایی، ساموئل اتوئو، مهاجم باتجربه کامرونی، امیدوار است که در این تابستان به اینتر برگردد و به همین دلیل، مذاکراتش با باشگاه آژاکس را به حال تعلیق درآورده است.

اتوئو که بعد از پایان قراردادش با چلسی، در حال حاضر بدون تیم است، در چند روز گذشته به هلند رفته بود تا با مدیران آژاکس در مورد انتقال به این باشگاه مذاکره کند. اما او ترجیح می دهد راهی اینتر شود؛ باشگاهی که در آن توانست قهرمانی در ایتالیا و چمپیونزلیگ را تجربه کند.

این در حالی است که اریک توهیر، مالک باشگاه اینتر، با توجه به سن و دستمزد اتوئو که حداقل 4.5 میلیون یورو در هر فصل است، تمایلی برای به خدمت گرفتن او ندارد. البته والتر ماتزاری علی رغم در اختیار داشتن مائورو ایکاردی، پابلو اوسوالدو و رودریگو پالاسیو، همچنان در بازار به دنبال یک مهاجم جدید است؛ هرچند او ترجیح می دهد مهاجم جدیدش برخلاف مهاجمان فعلی، توانایی بازی در پشت محوطه جریمه را هم داشته باشد.

با این وجود، اتوئو هنوز ناامید نشده و علی رغم پیشنهادهایی که از آژاکس و وولفسبورگ دارد، ترجیح می دهد که منتظر تغییر عقیده توهیر و ماتزاری بماند. گفته می شود او قصد دارد تا آخرین هفته بازار نقل و انتقالات منتظر تصمیم مدیران اینتر بماند.

اتوئو در 67 دیداری که در دو فصل برای اینتر انجام داد، 33 گل به ثمر رساند و در سال 2011 راهی آنژی ماخاچ قلعه شد.

     
آی اسپورت
2014-08-11 19:58:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر