فهرست

عکس روز: تندیس کفاشیان با پیراهن شماره‌ی 10

آی‌اسپورت-امروز تاشیما کوزو، نائب رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن و عضو کمیته‌ی اجرائی کنفدراسیون فوتبال آسیا، برای دیدار با علی کفاشیان و مهدی محمدنبی به ایران آمد و به علی کفاشیان به خاطر انتخابش به عنوان ریاست کمیته تغییر ساختار کنفدراسیون فوتبال آسیا تبریک گفت و هدیه ای را به رسم یادبود به وی داد. این هدیه تندیسی از علی کفاشیان با پیراهن شماره 10 تیم ملی ایران بود.

به گزارش آی‌اسپورت، کوزو که پس از دوسال به تهران آمده بود، در رابطه با تغییرات زیادی که در تهران مشاهده کرده است، گفت: \"تغییرات تهران همیشه باعث شگفتی من است و همیشه از حضور در تهران احساس شادی و رضایت دارم.\"

عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه با اشاره به مسابقات جام جهانی گفت: \"عملکرد ایران در مسابقات جام جهانی بسیار خوب بود و ما به عنوان قطب‌های فوتبال در آسیا باید تمام تلاشمان را برای پیشرفت این رشته در آسیا داشته باشیم. ضمن اینکه شما در دیدار مقابل آرژانتین بسیار خوب بازی کردید و گل مسی در دقایق آخر بازی باعث شد که نتوانید دوباره به بازی برگشته و نتیجه را جبران کنید.\"

در پایان نشست، نایب رئیس و رئیس روابط عمومی فدراسیون فوتبال ژاپن با فرش‌های دست‌بافت برای مسابقات جام جهانی که برای موزه‌ی فیفا درنظر گرفته شده است ، عکس یادگاری گرفتند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-11 20:23:38
نظر دهید

۲ نظر
امیر
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۳
چرا دهان مجسمه تا بناگوش باز نیست؟
سروش
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۳۹
باید صورت مجسمه رو شبیه یک دلقک می ساختند...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر