فهرست
عکس روز: چقدر به این صلح امیدوارید؟
عکس روز: چقدر به این صلح امیدوارید؟

عکس روز: چقدر به این صلح امیدوارید؟

آی اسپورت- خط و نشان کشیدن علیرضا رحیمی و علیرضا سیاسی، مدیرعامل و رییس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در نوع خودش عجیب و کم نظیر بود. آنها که مدت ها با هم اختلاف نظر داشتند بالاخره جنگ پنهان شان را به رسانه ها کشاندند تا به جای آنکه در روزهای سخت ابتدای لیگ، آرامش را به تیم شان تزریق کنند، آتش حاشیه ها را شعله ورتر کردند. دعوای رسانه ای سیاسی و رحیمی در حدی بغرنج شده بود که امروز وزیر هر دو نفر رو فرا خواند و جلسه ای طولانی را با آنها ترتیب داد که البته خادم هم در آن حاضر بود. رحیمی پس از پایان این جلسه از حل شدن مشکلاتش با سیاسی صحبت کرد و رییس هیئت مدیره باشگاه هم در اقدامی عجیب، غیر منتظره و دور از انتظار ساعاتی است که با رسانه ای مصاحبه نکرده است(!) . در هر صورت فعلا آتش اختلاف ها در راس هرم مدیریت باشگاه پرسپولیس  فروکش کرده است، اما اینکه تا چه زمانی این آتش زیر خاکستر باقی خواهد ماند مشخص نیست. شاید با یک باخت، یک تساوی و یا یک اختلاف نظر تازه. 
این عکس مربوط به امروز است که البته صوری بودن آن زیادی توی ذوق می زند. به نظر شما این صلح تا چه زمانی پا بر جا خواهد ماند؟! 

  ۱۰  
آی اسپورت
2014-08-11 20:32:34
نظر دهید

۱۰ نظر
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۵
بازی بعدی
P.I.P
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۹
کار آقای زیر یک خم بگیره دیگه..چه میشه کرد..ایشاله گه پایداره
سهند
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۵
منطقی فکر کنیم رحیمی کارش رو بلده روز اول هم سیاسی گفت من اصلا ه کار های مدیریتی ورود نمی کنم صرفا کارهای اقتصادی رو دنبال می کنم به هر روی امیدوارم با تقویت تیم مخصوصا خط دفاع پرسپولیس مثل مدعی ظاهر بشه
ابولفضل
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۰
این دوستمون شبیه زورگ میمونه
8 مقدس
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۳
این عکس نشلن دهنده توهین کامل به طرفداران هستش ...
نه به اون مصاحبه ها و نه به این آشتی ظاهری ...
آقای خادم و وزارت ورزش تا کی می خواین ظاهر سازی کنید
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۶
هییییییییییییییییییچی
راحیل
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۵
گودرزی،خادم،سیاسی،هرسه ششتقلولی هستن هدفشان ضربه زدن به پرسپولیسه ولاغیر،،،لعنت خدا بر خادم،استیلی وگودرزی که این باباقوری راانداختن به جون پرسپولیس.
-
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۹
دایی اخراج بشه کاری به صلح نداریم
سیسشبیس
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۳
rtyhrthgf
شهریار
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۴
نظر من اینه که پژمان راهبر عزیز بخاطر هر کسی که دوست داری یک روزنامه ورزشی برای دوستداران خودت منتشر کن..نمی دانم کجا باید می گفتم اینجا گفتم اگر جاش اینجا نیست جای پژمان راهبر هم آی اسپورت نیست! در آخر از خدا می خوام به حساب ناشکری نزاره که آی اسپورت رو هم از ما بگیره..یا علی..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر