فهرست
یادداشت روز:ترکیب رئال در دیدار سوپرجام اروپا،تردیدها و واقعیت ها
یادداشت روز:ترکیب رئال در دیدار سوپرجام اروپا،تردیدها و واقعیت ها

یادداشت روز:ترکیب رئال در دیدار سوپرجام اروپا،تردیدها و واقعیت ها

آی اسپورت - رئال مادرید فردا در دیداری حساس به مصاف سویا خواهد رفت تا قهرمان سوپرجام اروپا مشخص شود. مادریدی ها با خرید های خوبی که تا بدینجا داشته اند؛ شانس اول پیروزی در این دیدار به حساب می آیند.

گمانه زنی ها در مورد ترکیب 11 نفره رئال در مقابل سویا، چند روزی است که شروع شده و بسیاری می خواهند بدانند که کارلتو از خامس و تونی کروس دو خرید جدید رئال در ترکیب ثابت استفاده خواهد کرد یا خیر؟برخی موافق این امر هستند و برخی نیز مخالف

 


منتقد روزنامه AS در این مورد می نویسد: 

همه شواهد نشان می دهند که خامس رودریگس و تونی کروس فردا مقابل سویا در دیدار سوپرجام اروپا در ترکیب ثابت رئال مادرید قرار می گیرند.نه فقط به دلیل غیبت ژابی (به دلیل محرومیت) و نه حتی به دلیل آماده نبودن شرایط جسمانی دی ماریا(و البته شرایط مبهم آینده حرفه ای او) .

اگر این دو بازیکن فردا از ابتدا به میدان بروند؛ در تیمی که به تازگی اعضایش را شناخته اند؛ به این دلیل خواهد بود که آنچلوتی به هر دوی آنها ایمان داشته و آنها را برای جایگزینی ژابی و دی ماریا مناسب می دانسته است.

این اولین رقابت رسمی رئال در فصل جدید خواهد بود و بسیاری در مورد بازی دادن این دو بازیکن در یکی از مهمترین رویدادهای فصل رئال با دیده تردید می نگرند.این دسته، کارلتو را یک مربی متوهم می دانند که تصور می کند خامس و کروس به این زودی با تیم و ایده های تاکتیکی مربی، خودشان را وفق داده اند.

اما تصور من چیز دیگریست. کارلتو در همین مدت کم، از شرایط آمادگی جسمانی هر دو بازیکن به وجد آمده و این مساله را صراحتا عنوان داشته است. سوای آمادگی جسمانی،شور و هیجان و انگیزه بالای این دوبازیکن در تمرین های روزانه و حس رقابتی که با خود به مجموعه رئال آورده اند او را مجاب کرده که هر دو را در ترکیب ثابت رئال در مقابل سویا قرار دهد.

شور و هیجان، دو عنصر گمشده رئال مادرید در بازی های تور آمریکای امسال بود. یک ژابی آلونسوی خسته و یک دی ماریا با مشغله های فکری فراوان شاید در این مقطع نمی توانستند دردی از آنچلوتی دوا کنند.

شاید بهتر باشد پس از یک فصل فوق العاده به یادماندنی ای که آنچلوتی برای رئال مادرید به ارمغان گذاشت به او و به ایده هایش اطمینان کنیم.

او فصل گذشته به خوبی توانست تیمی با ستاره های فراوان که هر کدام شخصیتی جداگانه و متفاوت و بعضا پرادعا داشتند را مدیریت کند. او از رئال مادرید تیمی متحد ساخت که پس از 12 سال به قهرمانی اروپا رسید.

کارلتو علاوه بر ایجاد توازن تاکتیکی در این تیم، توانست انگیزه ها و شور و هیجان بازیکنان را با اهداف خود یکی کند. در رئال آنچلوتی، همه مسیرها، مقصد مشترکی دارند و او برای رسیدن به اهدافش، ذره ذره استعداد بازیکنانش را خرج می کند.

او فردا به خامس و کروس بازی خواهد داد؛ چرا که نه تنها فوتبالیست های بزرگی هستند بلکه شخصیت بالا و برتری طلبی دارند. همان چیزی که رئال مادرید برای فتح 6 جامی که امسال پیش رو دارد بدان نیازمند است.

تزریق انگیزه های جدید و میل به پیروزی به تیمی که سال گذشته به لادسیمای رویایی خود دست یافت و نمی خواهد 12 سال دیگر برای کسب یک جام اروپایی دیگر صبر کند.


فردریک هرمل : As

رضا سیف

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-11 23:01:57
نظر دهید

۱ نظر
مهدی سجادپور
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۰۵
hala madrid!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر