فهرست
کرانچار: احمدی پیشنهاد خوب داشته باشد می تواند برود/ از استقلال شناخت خوبی دارم
کرانچار: احمدی پیشنهاد خوب داشته باشد می تواند برود/ از استقلال شناخت خوبی دارم

کرانچار: احمدی پیشنهاد خوب داشته باشد می تواند برود/ از استقلال شناخت خوبی دارم

آی اسپورت- زلاتکو کرانچار در حاشیه تمرین روز گذشته تیم فوتبال سپاهان با خبرنگاران درباره بازی با استقلال و شرایط تیمش صحبت کرد. کرانچار در ابتدا درباره بازی با استقلال گفت: بازی روز پنج شنبه برابر استقلال بازی بزرگی است. قطعاً بازی سختی پیش رو داریم.  استقلالِ روز پنج‌شنبه با استقلال بازی‌های گذشته متفاوت خواهد بود. علاوه بر این حضور چند بازیکن سابق سپاهان در ترکیب استقلال می‌تواند جذابیت‌های این بازی را بیشتر کند چون آنها با انگیزه‌های خاصی به میدان می‌آیند. 


شناخت استقلال

 طبیعتاً برای اینکه نوار پیروزی‌های خود را ادامه بدهیم باید بهترین بازی را به نمایش بگذاریم. ما از آنها شناخت خوبی داریم.


شرایط سپاهان

 تیم و بازیکنان در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می‌برند. ضمن اینکه در بازی روز پنج شنبه ما از امتیاز میزبانی نیز سود می‌بریم و حضور پرشور هواداران نیز کار را برای کسب امتیازات کامل از این دیدار بزرگ آسان می‌کند که امیدواریم این اتفاق بیفتد. 


شایعه جدایی رحمان احمدی

 احمدی باید پیشنهاد خوب داشته باشد تا به او اجازه جدایی بدهیم. اگر او از ترکیه درخواست داشته باشد موافقت می‌کنیم چون دروازه های اروپا به روی فوتبال ایران بازمی‌شود. سقوط هواپیمای سپاهان ایر

 بابت این اتفاق تلخ متأسفم، ممکن بود این اتفاق برای ما رخ بدهد اما حادثه قابل پیش بینی نیست. با این حال به همه بازماندگان این سانحه تسلیت می‌گویم و امیدوارم هیچ‌وقت شاهد این قبیل حادثه‌ها نباشیم. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-11 23:01:19
نظر دهید

۱ نظر
علی رضـــا
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۲۷
به امید موفقیت این مربی با اخلاق و دوست داشتنی..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر