فهرست
دایی: محرومیت پیام زیاد است اما جایش را پر می کنیم/ سیاسی بیست برابر من مصاحبه کرده است/ بازی با فولاد بدترین بازی دوران مربیگری ام بود
دایی: محرومیت پیام زیاد است اما جایش را پر می کنیم/ سیاسی بیست برابر من مصاحبه کرده است/ بازی با فولاد بدترین بازی دوران مربیگری ام بود

دایی: محرومیت پیام زیاد است اما جایش را پر می کنیم/ سیاسی بیست برابر من مصاحبه کرده است/ بازی با فولاد بدترین بازی دوران مربیگری ام بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، به محرومیت 3 ماهه پیام صادقیان واکنش نشان داد. علی دایی دقایقی پیش روی خط برنامه نود آمد و علاوه بر زیاد دانستن محرومیت صادقیان، درباره ماجرای کارت های معافیت و داستان اختلاف مدیریتی در پرسپولیس اظهارنظر کرد:

زیاد است، زیاد!

کاری که پیام انجام داد یک عمل زشت و کاملا غیرورزشی بود. ما بعد از بازی اول هم درباره اعتراض به داور با بازیکنان حرف زده بودیم و متاسفانه پیام از کوره در رفت و این شاید دلایل زیادی داشته باشد اما من روانشناس نیستم که درباره این حرف ها صحبت کنم. تصاویری که شما نشان دادید گویا بود. فصل قبل او چند بار آرنج زد و بعد از محرومیت دیگر این کار را نکرد. حالا این محرومیت برای پیام خیلی زیاد است. می گویند این برای سابقه پیام بوده اما تا به حال سابقه داشته که این بازیکن به داور پرخاش کند؟ من به دنبال توجیه کار او نیستم. دیدید که ما قبل از کمیته انضباطی، خود ما او را جریمه کردیم. من از اکبریان عذرخواهی می کنم به خاطر این حرکت اما ببینید که تیم دو بر صفر عقب افتاده و آقای اکبریان هند واضح را برای ما نمی گیرد. خود داور هم توی گزارشش اعلام کرده که هیچ توهینی صورت نگرفته است. شما تصاویر را نگاه کنید. چرا داور کنار هیچ کمکی به داور نکرده است؟ او باید پرچم می زد تا این مسائل رخ نمی داند. متاسفانه داور یکراست کارت قرمز داد و این باعث عمل بعدی شد که به هیچ عنوان قابل قبول نبود اما مگر می شود با مسائل قهری این مسائل را حل کرد؟ پیام با بازی کردن می تواند به تیم ملی کمک کند.

عدالت برای همه

قانون باید برای همه باشد. چرا کرار جاسم در زمان حضور در تراکتور با برخوردی به مراتب بدتر کمتر از پیام جریمه می شود. مشکل ما این است که فکر می کنیم با اشتباه پشت اشتباه صورت مسئله حل می شود. اکر سال قبل داور وسط لطف می کرد و بعد از اولین اخراج پیام را اخراج می کرد، آن اتفاقات به صورت سریالی رخ نمی دادند.

قول می دهم جای پیام را پر کنیم

به هوادار قول می دهم در تیمم بازیکنانی داریم که می توانیم جای پیام را پر کنیم. اما شما بگویید که کسر امتیاز و محرومیت تماشاگر و این قبیل تصمیم ها آیا کمکی به فوتبال ایران کرده است؟ سوارز یک عمل را تکرار کرده است اما پیام چند بار به داور اعتراض کرده است؟ باید برخورد هدایت گر داشته باشیم نه برخورد قهری.

برخورد کنید

حسین ماهینی در زمان حضور در استقلال اهواز  اما وقتی در یک تیم این مشکل همه گیر بوده و یک مدیرعامل برای بازیکنانش کارت گرفته، چرا کمیته انضباطی به این شکل برخورد می کند؟ منشا این اتفاق یک تیم بوده که بیشترین تخلف را داشته اما کمیته انضباطی هیچ برخوردی با این تیم نمی کند.

بیست برابر مصاحبه

اول فصل و در دوران بدنسازی، من اصلا مصاحبه نکردم. هر کسی که از من مصاحبه خواست جواب منفی شنید چرا که تیم من نیاز به آرامش داشت اما آقای سیاسی که احترام خاصی هم برایش قائل هستم، 20 برابر من مصاحبه کرده است. تیم من در شرایط فعلی آرامش می خواهد. چرا که وقتی تیم می برد کسی به بازیکن کاری ندارد و وقت باخت است که باید به تیم آرامش داد. باشگاه من سخنگو دارد. من نه هیات مدیره را دیده ام و نه خیلی های شان را می شناسم اما کسی که با علی دایی و رحیمی مشکل دارد، آن را عاملی برای ضربه زدن به پرسپولیس نکند.

کمیته فنی و دخالت

می توانم از شروع کار در پرسپولیس کتاب بنویسم. من مشکلات زیادی داشتم. آقای سیاسی حرف هایش را تکذیب می کند در حالی که یکی از اعضای باشگاه راه آهن موقع زدن این حرف کنارش بوده است. کمیته فنی در همه جای دنیا دست راست مدیرعامل است. کمیته فنی نباید دخالت در کار کادر فنی را با مشاوره دادن به مدیرعامل اشتباه می گیرند.

بدترین بازی

. بازی با فولاد، بدترین بازی عمر دوران مربیگری من در تیم های مختلف بود. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-12 01:40:26
نظر دهید
۱ نظر
-
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۴
4تایی که درآزادی ازسپاهان خوردی باخت به عربستان درآزادی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر