فهرست
گرت بیل: می خواهیم این فصل در همه جام ها قهرمان شویم
گرت بیل: می خواهیم این فصل در همه جام ها قهرمان شویم

گرت بیل: می خواهیم این فصل در همه جام ها قهرمان شویم

آی اسپورت- گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید، اعلام کرد که می خواهد در این فصل در همه رقابت های که حضور دارند، به قهرمانی برسند و تایید کرد که در آغاز دومین فصل حضورش در برنابئو، از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است.

بیل در اولین فصل حضور در رئال توانست قهرمان کوپا دل ری و چمپیونزلیگ شود و می تواند امشب در سوپرکاپ اروپا، سومین قهرمانی اش با این تیم را جشن بگیرد.

او خوش بین است که امشب در کاردیف نمایش خوبی مقابل هموطنانش ارائه خواهد داد و معتقد است با توجه به اینکه نسبت به سال گذشته، پیش فصل بهتری داشت، می تواند عملکرد بهتری هم ارائه بدهد.

او به خبرنگاران گفت:\" فوق العاده است که فصل را در بهترین شرایط آغاز کنید. به نظر من، اینکه بازیکن جدید تیم هم نباشید، خیلی بهتر است. احساس می کنم در فرم بهتری هستم و می توانم فصل را با ریتم بهتری آغاز کنم. فکر می کنم خیلی بهتر است که یک پیش فصل مناسب داشته باشید، تا اینکه بخواهید منتظر انتقال به باشگاه دیگر بمانید. ما می خواهیم در همه رقابت هایی که در آن حضور داریم، به قهرمانی برسیم و اهمیتی ندارد که چه کسی پیروز می شود. ما تلاش می کنیم تا در همه جام ها به قهرمانی برسیم.\"

او در مورد بازی امشب و بازی در کشورش، گفت:\" مهمترین مسئله قهرمانی در سوپرکاپ است و مهم نیست که چه کسی گل بزند. اینکه به خانه برگشتم، فوق العاده است اما مهمترین موضوع کسب قهرمانی است و بردن جام است. ما باید روی بازی تمرکز داشته باشیم، نه روی اینکه در زادگاه من بازی می کنیم.

احساس نمی کنم فشار اضافه روی دوشم است. این هم مثل بازی های دیگر است و باید بهترین نمایش مان را ارائه بدهیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-12 10:00:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر