فهرست
اونای امری: برای متوقف کردن بیل باید سه برابر تلاش کنیم
اونای امری: برای متوقف کردن بیل باید سه برابر تلاش کنیم

اونای امری: برای متوقف کردن بیل باید سه برابر تلاش کنیم

آی اسپورت- اونای امری، سرمربی سویا، تایید کرد که شاگردش در دیدار امشب مقابل رئال در سوپرکاپ اروپا، برای مهار گرت بیل باید سه برابر تلاش کنند.

ستاره ولزی در اولین فصل حضورش در رئال، در 44 دیدار، 22 گل به ثمر رساند و کمک کرد تا این تیم قهرمان کوپا دل ری و چمپیونزلیگ شود.

او در پیروزی 7-3 رئال مقابل سویا در پاییز گذشته هم دو گل زد و امری معتقد است برای متوقف کردن این بازیکن در دیداری که در زادگاهش برگزار می شود، کار دشواری در پیش دارند.

او به خبرنگاران گفت:\" وقتی بازیکنی مانند او در زمین است، اگر برای تیم شما بازی کند، خیال تان را خت است، اگر برای تیم حریف بازی کند، برای متوقف کردنش باید دو-سه برابر تلاش کنید. باید قبل از بازی کاملا آماده باشید. در طول بازی، باید تلاش کنیم تا به خوبی مقابل او دفاع کنیم. امیدواریم بتوانیم بیل را متوقف کنیم و فراموش نکنیم که بقیه هم به خوبی او هستند.\"

سویا با پیروزی مقابل بنفیکا در فینال لیگ اروپا، به دیدار سوپرکاپ راه پیدا کرده و امری معتقد است که باید از حضور در این دیدار لذت ببرند.

\" ما از اینکه اینجا هستیم، خوشحالیم اما می دانیم که این دیدار با همه دیدارهای پیش فصل متفاوت است. روبرو شدن با رئال بزرگترین چالش برای ما خواهد بود. فکر می کنم ما کاملا آماده هستیم؛ به ویژه از نظر ذهنیت. ما سلاح های خودمان را داریم و اگر بتوانیم از آنها خوب استفاده کنیم، می توانیم رئال را شکست بدهیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-12 10:50:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر