فهرست
واکنش شدید مالک باشگاه استقلال اهواز به صحبتهایی دایی / شفیع زاده: ادبیات دایی در حد یک مهندس نیست / از فدراسیون می خواهیم با او شدیدا برخورد کند
واکنش شدید مالک باشگاه استقلال اهواز به صحبتهایی دایی / شفیع زاده: ادبیات دایی در حد یک مهندس نیست / از فدراسیون می خواهیم با او شدیدا برخورد کند

واکنش شدید مالک باشگاه استقلال اهواز به صحبتهایی دایی / شفیع زاده: ادبیات دایی در حد یک مهندس نیست / از فدراسیون می خواهیم با او شدیدا برخورد کند

 آی اسپورت – صحبتهای علی دایی در برنامه دیشب نود درباره آنکه باشگاه استقلال اهواز منشا به وجود آمدن مشکلات در مورد کارت معافیت بازیکنان بوده است و کمیته انضباطی باید با این تیم برخورد کند واکنش شدید مالک و عضو هیات مدیره این باشگاه را در پی داشته.

شهرام شفیع زاده که شدیدا از صحبتهای دایی ناراحت است به آی اسپورت می گوید:\" دایی یک اسطوره در فوتبال ایران محسوب می شود و اسطوره باید یکسری مسائل را رعایت کند اما ایشان بدون مدرک به راحتی به تیم ما تهمت زده اند و کاسه داغ تر از آش شده اند\"

شفیع زاده ماجرای حسین ماهینی و علی حمودی را توضیح می دهد تا مشخص کند که باشگاه او هیچ تخلفی درباره داستان سربازی این بازیکنان نداشته:\" ماهینی و حمودی در تیم های پایه ما بازی می کردند. آنها تا یکسال مانده به پایان قراردادشان با گواهی اشتغال به تحصیل بازی کرده اند و بعد از آن به ما اعلام کردند که معافیت گرفته اند. من مدیر وقتی می بینم که بازیکنم مدارک معافیت دارد دیگر نباید دنبال بررسی صحت و سقم آن بروم. اگر قرار به تخلف بود ما کار میلاد میداودی را درست می کردیم نه اینکه در اوج نیازمان به این بازیکن او را به سربازی بفرستیم.\"

شفیع زاده درباره صحبتهای دایی مبنی بر آنکه کمیته انضباطی هیچ برخوردی با باشگاه استقلال اهواز انجام نداده می گوید:\"  آقای دایی اگر مدرکی دارد آن را رسانه ای کند و گرنه نباید بدون مدرک حرف بزند. ایشان حرمت باشگاه ما را زیر سئوال برده. آقای دایی وقتی بچه بود باشگاه ما بازیکنان بزرگی داشت. او باید ادبیاتش را در حد و شان یک مهندس بکند نه اینکه با قلدر بازی بخواهد یقه سایرین را بگیرد. من از فدراسیون می خواهم که با او شدیدا برخورد کند\"

  ۱۷  
آی اسپورت
2014-08-12 12:50:09
نظر دهید

۱۷ نظر
پرسپولیس
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۹
آره شما درست میگی اما اخویتون محمد جواد شفیع زاده که مدیرعامل باشگاهتون بود هم که اسمش تو لیست معافیت های جعلیه.اونم بیخبرید قربان؟
رضا
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۵
از کوزه همان برون تراود که در اوست. دایی در حد شعورش حرف میزنه.کسی نباید خودشو ناراحت کنه
جواد آبودانی
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۷
دمت گرم کوکام
بهتر نبود میگفتی اونموقع که رفیقمون هنوز به دنیا نیومده بود ؟
یارو تو زمین تعطیله با تهمت و شکایت و آژان کشی میخواد نتیجه بگیره
kian
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۹
ﺍﺩﺑﯿﺎﺗﺶ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺣﺪ ﻭ ﺷﺎﻥ ﯾﮏ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺑﮑﻨﺪ
ﻧﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺎ ﻗﻠﺪﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﯾﻘﻪ ﺳﺎﯾﺮﯾﻦ
ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﺩ.
آقا قلدره رو نمیشناسی مگه؟
مجید
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۱
از بس که در حرفهایتان برای این و اون از لقب اسطوره (که حاضرم شرط ببندم معنی لغویی ان را نمیداند)- ژنرال وفوق ستاره ووووووو...بکار می برید که این اقایان دچار توهم و بدتر از آن یک حق ویژه برای خودشان قائل شده اند. باید 2 زانو نشسته درس مربی گری و مدیریت و.. تا اخر عمر بیاموزنند آنها را بکار ببرند باز بیاموزنندبا این توهمات پیش خود فرض کرده ا ند که به اخر دانش در زمینه مربی گری --تحلیل و مدیریت رسیده اند- نمی بینید هر جا کم می اورنند زود گذشته خود را به رخ میکشند واینکه منتقد اصلا در حد اقایان نیست که انتقاد میکند(جمله مشترک اقایان است)از خبرنگاران مجله مثلا کیکرز المان بپرسید که شما وقتی از بیکن بایر سوال میکنید هی میگویید قیصر قیصر قیصر تو در اینجا اینو گفتی با با یک بار بپرسید.
باتیستوتا
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۹
تو خفه لطفا شفیع زاده نجس,اشغال اختلاس کننده,باد معده دایی ارزشش از تو کثیف بیشتر,با اینکه از دایی نفرت دارم ولی امثال تو و حیواناتی مثل تو ریدن ب این مملکت...
رامی
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۱
آخه تو کی هستی که در مورد دایی حرف میزنی . بهتر تو بری گاوچرانی بکنی. اگه ثروت اخویت نبود گاو چرون هم نمیشدی. دایی هر حرفی میزند مدرک دارد. یعنی چی که من نباید صحت وسقم مدرک بازکنم را بدونم؟ مگه تو مدیر نیستی چطور نمیدونی مدرک بازیکنت قلابی هست یا نه یا چطور در عرض یه ماه معافیت میگیره؟؟؟؟ دیدی گاوچرانی ؟؟؟؟ دایی ثابت کرده تا اینجا هر حرفی زده ثابتش کرده. رشوه داوری و معافیتها را وقتی دایی گفت همه تهمت زدند بهش ولی زمان ثابت کرد که واقعا دایی راست گفته. یا زمان مربیگری تیم ملی که گفت محمود اخراجش کرده که هیچ کس باورش نشد ولی زمان ثابت کرد که اونم درست بوده. بلی آقای گاوچران اینجوریه.
S
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۶
مدیر عامل تیم محمدرضا بوده نه محمدجواد،این علی دائی عادت داره شلوغ بازی در بیاره
کیوان
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۹
الاغ منظورش فولاد بود که قهرمانی رو بهش بدن به تو نفهم چی کار داره!!!!!!! افتاد
خوزستان
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۶
درود به شرفت شفیع زاده...
-
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۵
شما کی از تو سوراخ در اومدی؟
arman
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۱
خفه بابا دایی باز حرف حق زده یکی از مزدورها صداش در اومده اتفاقا با آدمهای فاسد و دزد و مافیایی همین جوری باید برخورد بشه
عبداله
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۰
دایی قلدر می تونه الکی اتهام بزنه.
4444
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۷
این علی لابی همان مونده بود که با شما دعوا کند واقعا علی لابی شورش را در اورده است یکی بیاد به داد این فوتبال یرسد و این لابی لونگی را پرت کنه بیرون بره هر جای دنیا که میخواد . علی لابی همان مونده با بقال سر کوچه ما دعوا راه بیاندازه.آهای مسئولین تا کی میخواید با این لابی مماشات کنید. اعصاب همه رو بهم ریخته.به نظر لابی تمام ایران مشکل دارند غیر خودش.یکی هم جرات نداره با این آقا قلدره در بیافتد.
علیرضا تیموری
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۹
آقا قلدره آقا قلدره آقا قلدره بابا ول کنین تورو خدا فردا هم نوبت ممد مایلی که باز بگه آقا قلدره آقا قلدره آقا قلدره
رضا
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۵
ببخشید که گفتم از کوزه همان تراود که در اوست من اصلا حالم خوب نیست اصلا حق با دایی من خودم هیچی نشدم 1 خورده ناراحتم
بهرام
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۹
ایول رامی. دمت گرم خوب زدی تو پرشون داداش. حرف تلخ مثله آبیه که میریزی تو لونه مورچه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر