فهرست
ژیرو: الکسیس به زمان نیاز دارد تا در فوتبال انگلیس بدرخشد
ژیرو: الکسیس به زمان نیاز دارد تا در فوتبال انگلیس بدرخشد

ژیرو: الکسیس به زمان نیاز دارد تا در فوتبال انگلیس بدرخشد

آی اسپورت- الیویه ژیرو، مهاجم آرسنال، معتقد است که الکسیس سانچس برای تطبیق پیدا کردن با لیگ برتر به زمان نیاز دارد و مطمئن است که این ستاره شیلیایی در فصل پیش رو بازی های درخشانی ارائه خواهد داد.

سانچس که در این تابستان از بارسا به آرسنال پیوست، احتمالا برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی توپچی ها باید با ژیرو رقابت کند. او در سه دیداری که برای آرسنال تاکنون انجام داده، موفق به گلزنی نشده اما ژیرو اعتقاد دارد که او برای اینکه به فوتبال انگلیس عادت کند، نیاز به زمان دارد.

مهاجم فرانسوی به سایت اختصاصی باشگاه آرسنال گفت:\" من در تمرینات با او کار کردم. ما درک خوبی از بازی هم داریم؛ مثل وقتی اوزیل تازه به آرسنال آمده بود. بازی کردن در کنار چنین بازیکنانی همیشه آسان است.فکر می کنم او به کمی زمان بیشتر نیاز دارد تا بتواند بازی اش را با لیگ برتر وفق بدهد. این طبیعی است .
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/4d7ddfd5c21.jpg\"او بازیکن فوق العاده ای است و فکر می کنم فصل درخشانی خواهد داشت. او کیفیت متفاوتی نسبت به من، یحیی سانوگو و جوئل کمپبل دارد. او می تواند از سرعت و تکنیکش در مرکز زمین استفاده کند؛ ضمن اینکه یک تمام کننده تمام عیار هم هست. ما تیم خوب و باکیفیتی داریم و اکنون از تعداد بازیکنان کافی هم برخورداریم. به همین دلیل است که فکر می کنم امسال قوی تر هستیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-12 13:08:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر