فهرست
دایی و کنایه سنگین به سرمربی راه آهن/ استیلی پاسخ دایی را خواهد داد؟!
دایی و کنایه سنگین به سرمربی راه آهن/ استیلی پاسخ دایی را خواهد داد؟!

دایی و کنایه سنگین به سرمربی راه آهن/ استیلی پاسخ دایی را خواهد داد؟!

آی اسپورت- علی دایی در صحبتهای خود با برنامه نود به موردی اشاره کرد که می تواند در روزهای آینده، یک جنگ رسانه ای را آغاز کند. دایی در قسمتی از صحبتش، وقتی بحث مصاحبه سیاسی و حرف های او درباره اینکه صبر ندارد به میان آمد به نکته جالبی اشاره کرد.
 دایی گفت:« وقتی سیاسی در مورد اولتیماتوم و این حرفها صحبت می کرده، یکی از اعضای باشگاه راه آهن کنارش بوده!» منظور دایی این است که کسی سیاسی را تحریک کرده که این حرفها را به زبان بیاورد.
 بدون شک منظور دایی از یک عضو باشگاه راه آهن، حمید استیلی است. سرمربی راه آهن که آن روز در تمرین این تیم حاضر بوده و به گواه شاهدان، کنار سیاسی نبوده است. باید دید آیا استیلی و باشگاه راه آهن جوابی برای حرفهای دایی دارند یا همچنان موضع سکوت را پیش می گیرند؟
  ۲  
آی اسپورت
2014-08-12 13:14:46
نظر دهید

۲ نظر
باتیستوتا
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۲
ولی انصافی درست پرسپولیس رفت تو حاشیه و...ولی کل یوم تقصیر استیلی بود,پیشنهاد استیلی بود ک سیاسی کاظم پور بیان هیات مدیره و قشنگ مشخص کینه دایی را داره سر اون سال ک رفتش...تو هر بازی ک استیلی سرمربی بود تماشاچی ها میگفتن دایی و...
حسین اهوازی
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۷
چه برداشت بچه گانه ای داشتید !!! منظور دایی این بود که یکی کنارش بوده که شاهد دایی محسوب میشه. یعنی خبرها رو اون تایید کرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر